Приймально-здавальні випробування чергової партії ПТРК Корсар та Стугна-П

97

Державне Підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» успішно провело приймально-здавальні випробування чергової партії сучасних протитанкових керованих ракет, які були виготовлені на замовлення Збройних сил України.

Українські військові відібрали декілька ракет із партії, що вже готова до передачі до Збройних Сил та провели реальні пуски в умовах, що наближені до бойових.

Розрахунки комплексів Корсар та Стугна-П успішно виконали поставлені перед ними завдання та підтвердили високу надійність та надзвичайні тактико-технічні характеристики нових протитанкових керованих ракет, що вже найближчими часом посилять підрозділи Збройних сил України.

Приймально-здавальні випробування чергової партії сучасних протитанкових комплексів Корсар

Приймально-здавальні випробування чергової партії сучасних протитанкових комплексів Стугна-П

P.S. 

Штаб Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operation повідомив, що за розпорядженням Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва створені підрозділи боротьби із бронеоб’єктами та укріпленнями ворога.

Наприкінці червня із особовим складом проведені заходи злагодження та удосконалення навченості. У разі потреби підрозділи готові виконувати бойові завдання.

Поделиться:
Загрузка...