Причина цього цирку достатньо проста

93
Так виглядає, що причина цього цирку достатньо проста: шапітолію не вистачає тушок перед завтрашнім «волевиявленням» за важливі для клоуна рішення. То ж вирішили розіграти цирк на дроті зі спецефектами, аби розвести слуг так само як зробили з лохторатом в 2019.

І коли зранку ще можна було думати про інші причини і інші мотиви, то тепер, після ідіотського повторення одних і тих самих фраз про «причини злочину» (не затримавши навіть виконавця вони знають причини і точно знають кому передавали прівєт, лол), стає зрозумілим для чого це все робилося.
Тобто, кінцевим споживачем отого всього вранішнього цирку є «слуги», яким намагаються розказати казки про «нєобходімость сплатіцца навколо найвеличнішого лідора для сильного і рішучого отвєта олігархам».
Тільки от в цій усій історії справжня роль слуг і служанок не в порятунку і не в сплочєнії навколо лідєра, а в тому щоб стати тим водієм, в якого випускають обойму (в переносному сенсі) і який буде нести втрати і біль, коли це все скінчиться. Бо ж саме їм прийдеться потім втікати від людей, яким вони несуть такі «позитивні» зміни, таку «епоху багатства».
Бо ж великим керовнікам себе красівих шкода, а водіїв і слуг — ні.
Mason Lemberg
Все, що ми можемо наразі, це вдаватися до спекуляцій щодо сьогоднішнього замаху. Але парою ідей таки хотів би поділитися.
1. Швидше за все, це не був повноцінний замах, радше — попередження.
2. До таких заходів проти вищих посадових осіб держави та правоохоронців бізнесмени чи кримінальний світ вдаються дуже рідко, як правило, як реакція на «кидок». Слово це я тут вживаю в широкому сенсі, тобто, не лише «взяв гроші, та послугу не надав», а й «поламав комусь їхню давню схему, поставив туди своїх і тепер заробляє сам». Як правило, мова йде про заробітки нелегальні (типу контрабанди). Крім усього іншого, характер цих відносин позбавляє високопоставленого «потерпілого» можливості розповісти все відверто правоохоронцям і вказати на ймовірного замовника. А значить, і його всемогутність тут не надто допоможе.
3. Схоже, наші молоді клептократи зажерлися, знахабніли й втратили всяку обачність. Але світ бізнесу (тим паче, кримінального) — не мільйони дешевих лохів, котрим можна безкарно вішати на вуха локшину. Тут порядки набагато суворіші
Karl Volokh

«Хочу подякувати сьогодні всім. Пане міністре, подякувати вам особисто. Подякувати вам, хлопці, подякувати всім слідчим, всім прокурорам, і вам, пане генеральний прокурор, подякувати за дійсно дуже потужну роботу. Ймовірні вбивці сьогодні були затримані. Дуже багато відповідей, слава Богу, ми з вами сьогодні отримали. Але є ще одне питання — хто замовник?»
президент Украины Владимир Зеленский, фрагмент поздравления министра МВД Арсена Авакова и генпрокурора Руслана Рябошапки по случаю раскрытия убийства Павла Шеремета, 12 декабря 2019 года

Спустя два года после этого поздравления все «вероятные убийцы» освобождены под подписку или домашний арест, доказательства вины не предъявлены.

«- В ДБР передана справа за фактом ДТП за участю депутата Трухіна. Чи знайшлися вже свідки, що вони повідомили?.. І встановлено, хто був за кермом?

— Ні, ми не встановили, хто був за кермом, тому що не отримали матеріалів з камер відеоспостереження. Але є інформація, що існує таке відео, і ми через наявні канали комунікації закликали всіх громадян України, надати нам додаткову інформацію, допомогти слідству. На жаль, поки ще нічого не отримали».
и.о. главы ГБР Алексей Сухачев, 17 сентября 2021-го заявил в интервью, что ГБР не может установить был ли «слуга народа», замглавы бюджетного комитета Александр Трухин за рулем машины, которая совершила ДТП и нанесла телесные повреждения 6 гражданам и двум другим машинам.

Для обычных граждан-водителей такое нарушение является уголовным преступлением и карается лишением свободы.

Установить личность водителя все украинские силовики не могут до сих пор, спустя 30 дней.

«Детективна історія, вигадана від початку і до кінця… Ви пропустили один факт — коли про це заявив президент Росії Путін. Це було після того, як публікація з’явилась у пана Бутусова…»
глава Офиса Президента Андрей Ермак, программа Савика Шустера, 18 сентября 2020 года

10 сентября 2021 года глава Временной следственной комиссии Верховной Рады, «слуга народа» Марьяна Безуглая заявила, что спецоперация по захвату террористов-«вагнеровцев» действительно проводилась военной разведкой Украины и была провалена, причины провала устанавливаются, а участники спецоперации дадут показания следственной комиссии. После этого заявления комиссия не может собраться, чтобы заслушать все показания всех участников спецоперации до сих пор. Это не позволяет установить роль самого Андрея Ермака, который причастен к внезапной отмене спецоперации, что и привело к провалу.

«Мы начали в свое время работать с той категорией людей, которых называют в народе контрабандистами. Не все из них вошли в предварительные списки. Эти списки были дополнены. В этот раз этот список формировала не Служба безопасности Украины, а Министерство внутренних дел во главе с министром Денисом Анатольевичем Монастырским… В список вошли три физических лица: гражданин Германии 1986 г.р. Александр Акст, гражданин Украины 1974 г.р. Валерий Фальковский, а также гражданин Украины 1984 г.р. Владислав Студенец. Кроме того, 24 компании, аффилированные с этими господами, также вошли в этот список»
секретарь СНБО Алексей Данилов, фрагмент решения СНБО Украины по санкциям против одного из самых влиятельных контрабандистов Александра Акста от 30 июля 2021 года.

Спустя 53 дня президент Владимир Зеленский до сих пор не подписал указ о вступлении в силу решения СНБО, и таким образом, санкции против Акста и его компании «Премиум-пакет» до сих пор не вступили в силу. 

Юрий Бутусов

 

Поделиться:
Загрузка...