ПРЕЗИДЕНТ — ЗРАДНИК

102
Президент Зеленський зізнався у державній зраді. В інтерв’ю Мосійчук він заявив, що фактично він сам повідомив Лукашенко деталі операції по «вагнерівцям». Мовляв, інші країни нас втягували в сумнівні дії.

Одним махом Зеленський визнав три речі. Перша — операція справді була і він про неї знав. Хоча вся ОПУ до останнього Арестовича намагалася нам довести протилежне.
Друга — Зеленський визнав, що оперцію готвували спецслужби кількох країн. Явно не Мексики і Гватемали. По-факту Зеленський підтвердив твердження Бутусова про те операцію готували спільно з ЦРУ США. І що спільну операцію з ЦРУ США злив особисто…
Третя — Зеленський визнав що особисто він повідомив Лукашенко про «вагнерівців». Тобто, що він повідомив керівникові іноземної держави інформацію з грифом «цілком таємно».
Чому Зеленський це заявив — очевидно. Далі заперечувати нема куди, Billingcat вже повідомив, що випустить фільм про «вагнерівців» на річницю операції. Тобто наприкінці липня. Тепер можна не сумніватися — випустить.
Маски скинуто. Зеленський зізнався в державній зраді. Є речі які президент не має права робити, так як він не може закласти під заставу будівлю ОПУ, або не може зібрати послів іноземних країн і збацати їм «Мурку» на роялі прутнем. Не може!
Не подобається тобі операція? Давай відбій своїм спецслужбам і згортай операцію. І пояснюй свої дії іноземцям за закритими дверима.
Зеленський же визнав, що Україна готувала викрадення іноземних громадян — тобто повністю підтвердив інформацію російських ЗМІ. 150% гарантії — Москва тепер волатиме, про це на всіх рівнях, з посиланням на інтерв’ю президента України. Москва тепер звинувачуватиме Україну в державному тероризмі, бо провину конкретно цих осіб не довів жоден суд. І тепер вже не доведе. Вони в Росії.
А ще Зеленський заявив, що захопити потвор, які збивали ІЛ-76 над луганським аеропортом — «сумнівні дії». Не треба бачте цих істот захоплювати. Не забуваймо, саме ця особа видала Москві Цемаха — співучасника зибття Малайзійського Боїнга.
Не треба ілюзій. Завтра Зеленський зіллє плани оборони ЗСУ на фронті (якщо ще їх не злив) і розповість по телевізору, що він побачив мир в очах Путіна, а до війни нас, мовляв, підштовхують треті країни. І Порох «який на війні заробляв». А післязавтра Зеленський…
Жарти геть. Президент України зізнався у державній зраді. Таких речей пробачати ну от просто не можна. Бо — навіщо тоді існує Україна?
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

.

От їй Богу не розумію навіщо люди обговорюють деталі інтерв’ю особи, яка далека від адеквату в силу самозакоханості, підлабузництва оточення, страху, закомплексованості та інших причин.
Всі ці деталі в заготовленому інтерв’ю, яке було записано в теплій ванні, не мають жодного значення.
І акцентувати тут треба на зовсім інших нюансах:
.
1) Союз клоуна з Бенею триває і є міцним. Всі маньоври клоуна на камери в питанні деолігархізації не мають жодного значення. І тут якби нічого нового з одного боку, бо про те що можуть бути якісь реальні дії проти Бені я й не сподіваюся. Але з іншого боку вся та історія каже про те, що у випадку реальної небезпеки для Бені (наприклад, реальні санкції США) клоун БУДЕ кидатися на амбразуру за нього. І беня теж буде його підтримувати до кінця, незважаючи на дрібні срачики між їхніми командами.
.
2) Інфантил. Тут теж нічого нового. Але хочу акцентувати увагу на тому, що особа яка на всенький світ зізнається що щиро повірила гуснявому вусатому таргану, дуже хоче говорити з хйлом, в форматі віч-на-віч.
.
3) Вся та історія з інтерв’ю планувалася для того щоб щось донести, якісь важливі для клоуна речі, донести через лояльну ганю герман лояльній аудиторії. Всі фрази готувались, добирались, не задавались запитання які б зруйнували манясвіт.
Закінчилось все тим, що клоун обісрався навіть тут. І це не моє бажання бачити те що я хотів би бачити, це не моє трактування реакції мого середовища. Це висновок зроблений з того, що лояльна до клоуна вибірка просто мовчить. Раніше такого ніколи не було.
Точніше власна ботофабрика розносить величні слова величного лідора, але основна клоунська підтанцьовка, яка формує думку в середовищі нефанатичному просто в шоці, походу.
.
4) Тут же акцентую увагу на тому, що на фоні откровень про вагнерівців кудись зникли чистяльщики зброї, кидуни гранат в нацгвардійців проти Мотороли, блокадники торгівлі на крові та інший гній.
Знову ж: нічого дивного і нового. Але їй Богу, мене тошнить коли я чую про об’єднання якихось патріотичних сил. І це більш ніж показний момент щоб усвідомити, що всі ці псевдопатріоти є лиш прислугою клоунською.
Це ж стосується і журналістів, які типу за правду. Угу. Ога.
.
5) До інших політиків: проблема в тому що багато розмов, констатації очевидних фактів за відсутності дій.
І чого вже точно не треба робити політикам — це погрожувати впусту і нічого не робити.
Mason Lemberg
Ну от і проявляється правда. Президент України Петро Порошенко почав цю спецоперацію, а не іноземні спецслужби.
Звісно підключились країни НАТО та Ізраїль, але не Росія, як набрехав Подоляк.
Я дуже сподіваюсь, що діючий президент перестане грати вар‘ята і в результаті неупередженого розслідування контррозвідка виявить вкоріненого крота 🙂 він же сліпий!
Віктор Уколов

То, что президент у нас примитвен и глуп уже давно понятно. А своим вчерашним интервью он лишь подтвердил это.

Borislav Bereza

Поделиться:
Загрузка...