ПРЕЗИДЕНТ – ВИРОК

99

«Я не ваш опонент – я ваш вирок!» — заявив рік тому на дебатах кандидат у президенти Володимир Зеленський п’ятому президенту Петру Порошенко.

Минув рік. Час нагадати, що закидав Зеленський Порошенку рік тому – і що ми маємо зараз.

«Як вийшло що Україна найбідніша в Європі країна за найбагатшого за всю історію президента?» — глузливо питав Зеленський. І зробив все аби Україна стала іще більш біднішою. За рік його президентства зросли в Україні лише діра в бюджеті та рівень корупції, а зменшився обсяг промисловості. Проти зростання економіки у воюючій країні за Порошенка.

«Чому… підривників машини Шеремента не можуть знайти кілька років?» — горлав Зеленський. І от поліція заарештувала «підривників» — співака Ріффмастера та волонтера Юлію Кузьменко. За 4 місяці підозрюваним досі не висунуте обвинувачення. Про те що в справі бракує доказів визнав екс-прокурор Рябошапка.

«Чому ніхто не сидить за Іловайськ і Дебальцево?» — збурювався Зеленський. Минув рік, і той кого звинувачують в Іловайську – сидить. Генерал Хомчак сидить на посаді Головнокомандувача Збройними силами. Запеклий критик президента Порошенка Віктор Чумак рік шукав вину Порошенка в Іловайську і Дебальцева. Не знайшов ні фіга.

«Чому за 5 років ми так і не знаємо імена вбивць на Майдані?» — лементував Зеленський. Минув рік. Беркутло яке сиділо за ґратами – віддане Росії. Адвокат Януковича очолює ДБР. Портнов відмазує винуватців Майдану в українських судах. Проте, порушено кримінальну справу проти учасника Майдану – Тетяни Черновол.

«Чи не хотіли б ви… прожити на 1,5 тисяч гривень пенсії?» — волав Зеленський. І вже за рік уряд обраний його моно більшістю провалив індексацію пенсій і підготовку до пандемії коронавірусу, від якої в першу чергу страждають саме пенсіонери.

«Куди поділися наші карпатські ліси?» — ревів Зеленський. І – ліквідував міністерство екології. Питаннями екології в нас тепер завідує міністерство енергетики, яке – па-бам… не має міністра. Голова Держлісагенції Андрій Заблоцький визнав, що обсяги незаконної вирубки лісів за перший рік ЗЕвлади зросли у 7 разів (!!!), до 118 тисяч кубів, проти 17,7 тисяч за 2018 рік.

«Чому не покарані прибічники Януковича?!» — питав Зеленський, партію якого очолював колишній лідер «Молодих регіонів» Дмитро Разумков. Не дивно, що міністром охорони здоров’я невдовзі став міністр часів Януковича.

«Чому не знято недоторканість з депутатів?» — лементував Зеленський. Та от саме тому, що після відміни недоторканості на допити стали ходити Софія Федина, яка недбало пожартувала з президента та Гео Лерос, який опублікував дані про факти корупції Андрія Єрмака та його оточення. А до Юзика та Полякова у силовиків питань чомусь нема. Бо відміна недоторканості дала змогу тиснути на депутатів руками силовиків.

«Чи пам’ятаєте ви таке слово як «люстрація»?» — глузливо питав Зеленський. І – вивів з під люстрації голову свого ОПУ Андрія Богдана.

«Всі «свинарчуки», Гладковські… всі сядуть за грати!» — заявив Зеленський. Результат – докази правдивості передачкі Бігуса шукає уже другий генпрокурор. Затриманий (по зовсім іншій справі) Олег Гладковський вийшов на волю – доказів бодай якихось його злочинів ніхто не знайшов. Натомість голова ОПУ Андрій Єрмак прикупив собі Мерседес представницького класу, а нардеп Лерос опублікував матеріали про корупцію Єрмака і його брата з призначеннями та зі зборами на митниці. Реакція Зеленського: «Ми таким не займаємося». І край.

«Я не політик… я просто людина яка прийшла зламати цю систему». Маємо визнати – систему Зеленський таки зламав. Систему реформування країни, яку важко будував 5 років президент Порошенко наразі зламано так, що відновлювати доведеться з нуля. Разом з тою системою руйнується економіка країни. «Головне вижити – а там вирулимо» — так говорить президент Зеленський нині.

Вироком Зеленський таки став. Вироком для громадян які готові вірити у нічим не підтверджену брехню. Вироком для тих хто готовий вірити популістам.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Поделиться:
Загрузка...