Президент передав «Золоту Зірку» Героя України Андрія Кизила його вдові

85

Президент Петро Порошенко передав вдові загиблого капітана Андрія Кизила, удостоєного звання Герой України посмертно, орден «Золота Зірка».

Глава держави присвоїв високе звання капітану Кизилу за виняткову мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Під час виступу на урочистій церемонії випуску слухачів оперативно-стратегічного та оперативно-тактичного рівнів підготовки Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського Петро Порошенко наголосив, що багато випускників університету виявили мужність і героїзм під час проведення антитерористичної операції, боронячи свободу нашої держави.

«Однак плата за нашу свободу є занадто високою. Ми схиляємо голови перед пам’яттю двадцяти трьох випускників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, які під час проведення антитерористичної операції віддали своє життя за мирне майбутнє України», — сказав Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що сьогодні у залі присутня дружина та родичі Героя України Андрія Кизила. «Зараз, коли скажеш Андрій Кизил, можливо не всі ідентифікують, хто є Андрій. А якщо скажеш, що він воював під позивним „Орел“, всі чітко згадують Авдієвку, ті бої. Бо він був справжнім військовим орлом», — підкреслив Президент.

За його словами, капітан Кизил «ніколи не ховався за спинами підлеглих, завжди був разом з ними і попереду, і в цьому останньому бою вів за собою бойових товаришів». «Його безсмертний подвиг — подвиг справжнього захисника рідної землі, справжнього патріота України, справжнього Героя з великої літери — вже став прикладом, на якому зростатимуть сьогоднішні та майбутні покоління українських воїнів», — підкреслив Президент.

mil.gov.ua

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів і мирних громадян України, які загинули у війні, розв’язаній російським агресором

mil.gov.ua

P.S. За минувшие сутки погибло двое украинских воинов и девять получили ранения. Я хотел бы, чтобы раз за разом эти слова раскалёнными камнями сыпались на головы россиян, прожигая их души, не давая им спокойно жить и спать. Но до них не долетают даже блики. Глухая пустота.

Александр Тверской

Поделиться:
Загрузка...