Президент державного краху

10 772
З кожним днем ​​стає все більш очевидним, навіщо Володимир Путін пішов на встановлення довготривалого перемир’я на Донбасі

На відміну від українського президента Володимира Зеленського, який просто не вміє грати в довгу і не хоче мислити стратегічно, кремлівський правитель — майстер довготривалих спецоперацій.  Тим більше, що вже шостий рік вся машина російських спецслужб працює на знищення України. Некомпетентність Зеленського і інфантилізм його прихильників повинні допомогти Путіну в цьому знищенні.  Це теж його інструмент.

Путін чудово розумів, що Володимир Зеленський буде триматися за це перемир’я щосили. Тому що ніяких інших досягнень у українського президента просто немає. Українська економіка рухається до краху, з епідеміологічною ситуацією влада не справляється, соціальні проблеми наростають, війну закінчити не вдається, вплив олігархів і кримінальних угруповань збільшується з кожним днем, а рейтинг президента і його віртуальної партії падає.  Україна все ближче і ближче до закономірного, зумовленого обранням  Володимира Зеленського президентом державного краху. А що в цій ситуації Зеленському пред’явити українцям?  Тим більше перед місцевими виборами, за результатами яких пов’язані з владою олігархи прагнуть встановити контроль над фінансовими потоками в наших містах і селах, остаточно перетворити країну на набір феодальних маєтків, завершити тріумфом зловісний план, який почав здійснюватися у 2019-му році за безпосередньої участі більшості  українських виборців?  Адже ці виборці знову повинні зіграти роль статистів, знову допомогти олігархам збагатитися, знову позбавити життєвих перспектив себе і своїх дітей.  Але обдурити їх все важче.  Ось і залишається перемир’я.

І як тільки Путін став його порушувати, Зеленський одразу ж захвилювався. І став докладати зусиль, цілком прогнозованих, для того, щоб перемир’я продовжилося. Не відреагував належним чином на загибель українського воїна, заявив у відповідь на пряме запитання про цю загибель, що відповідає не за одну людину а за всіх українських громадян — неприпустиме блюзнірство верховного головнокомандувача, який відповідає за кожного. А тепер ще й погодився на спільну інспекцію українських позицій з представниками маріонеткової влади Донбасу.  Без участі Росії.

Згода Зеленського на цю інспекцію вирішує для Кремля одразу кілька завдань. Вона яскраво демонструє, що Путін має справу з недосвідченою імпульсивною людиною, яка і далі буде потрапляти до кремлівських пасток.  Вона наближає на крок можливість прямих переговорів Києва з маріонетковою владою Донбасу, до яких Кремль прагне з 2014 року.  І вона збільшує прірву між українською владою і українськими патріотами.  А значить, збільшує небезпеку дестабілізації України і полегшує Москві окупацію нових територій на південному сході нашої країни.

Путін може тріумфувати. І Зеленський, і Лукашенко виявилися у нього на короткій прив’язі. Один пов’язаний перемир’ям, інший — протестами після фальсифікації виборів.  І тим, і іншим можна маніпулювати.

Віталій Портников

Безперечно, найважливіша частина вчорашнього інтерв’ю колишнього глави ОП Андрія Богдана – та, де він підтверджує спецоперацію з затриманням “вагнерівців” і доповнює її новими деталями
По-перше, опубліковані раніше і презентовані нами на брифінгу докази на 100% відповідають дійсності. По-друге, Богдан заявляє, що спецоперація тривала понад рік в повній секретності разом з американськими спецслужбами.
“Вагнерівців”, які воювали до цього на Донбасі, не просто вербували в “невідомість”. Була створена спеціальна фірма у Венесуелі, на яку набрали працювати реальних людей. Вони поїхали туди на конкретні вишки, їм платили за це гроші. Тобто з точки зору “вагнерівців”, їх набирали на цілком реальне замовлення.
В доповнення слів Андрія Богдана, прошу звернути увагу на той факт, що минулого року Україна направила 40 000 доларів “на проект вивчення демократії” у Венесуелі. Це не вигадка, а реальні факти.
Тепер ви уявляєте масштаб спецоперації? І всі ці старання наших спецслужб перекреслив один дзвінок “з найближчого оточення Зеленського”.
Так, можливо, Андрій Богдан – не та людина, кожному слову якої варто довіряти. Але з усіма наявними доказами, ми просто зобов’язані провести офіційне розслідування та встановити чи мають місце ці факти. Проте влада продовжує гальмувати створення ТСК у Верховній Раді. Чого ж боїтеся?
Зараз це справа не просто національної безпеки. Це справа виживання нас, як держави. Ми зобов’язані дізнатися правду.
У 2019 команда Зеленського продавала Майбутнє і Надію.
Продавала настільки активно, що купилося багато навіть досвідчених людей.
Це як у великому супермаркеті: ти приходиш за хлібом і молоком, бачиш «знижки» на інші товари і виходиш з купою сумок, геть без грошей. І лише вдома запитуєш себе: «а для чого я це все купив? Мені ж потрібно було молоко, а ківі я взагалі не люблю!»
Ось ми вдома.
Надія на Зеленського ще у декого жевріє, але щодня все більше згасає.
Майбутнього з Зеленським немає.
Він мусить піти!
І чим раніше він піде, тим більше шансів в країни «вижити і випетляти».
Кожен день Зеленського робить багатшим його і його «команду», бо хлопці навчилися єдине — красти.
І робить біднішим нас у стократ.
Бо зеленські крадуть не лише наші гроші, вони крадуть наш час і майбутнє.

 

Поделиться:
Загрузка...