Пресконференція

91

Брата Єрмака ловлять на корупції і він скликає прессконференцію де йому зможуть задати питання.

Єрмак робить пресконференцію де робить вигляд шо перед ним повний зал журналістів, але зачитує питання з коментів під постом в аккаунті Офісу Президента.

Не дивлячись на те що в залі тиша, ехо від промови Єрмака і жодного фотоспалаху, Єрмак звертається до невидимих людей у залі «…ви люди розумні і маєте розуміти…» а насправді цим самим робить з нас всіх «дурачків». Думаю останнє — це саме те якими він вважає всіх навкруги крім себе.

Під час пресконференції, яку «зібрали» на тему корупції його брата перше питання — по мінським домовленностям. А Єрмак так «хотів відповісти» по корупції брата… видно що йому жаль((( Єрмак терпеливо відповідає, бо ж саме це питання йому задали у фейсбуці першим! (насправді ні).

Нарешті друге питання. Але знов ні, його питають не «чи твій кончений брат брав бабки за посади?», ні! Журналіст «української правди» питає його «що думає зеленський на рахунок ІНФОРМАЦІЇ що виклав депутат». Ще раз, не «ти кончена тварь наживався на торгівлі посадами», не «куди ти потратив гроші зароблені від заробітку на державних посадах»… а «шо думає зеленський». Бляяяя.

На це питання Єрмак відповідає: «Якщо ви не заважаєте я відповім ще трохи на перше питання…» і відповідає на питання по Мінську.

Ти шо, бляха, ідіот? Ти тупий? Ти хворий на голову? Конференція тут зібралася бо твій брат бере хабарі, продає посади і ділиться з тобою. МИ ЦЕ БЛ*ЯТЬ ЗНАЄМО. Мінські питання взагалі знімаються, там ти всьо шо можна продав, тормоз кончений. Ааааа!

Шо він там насипав далі, у мене нервів просто немає вам писати.

Кінець «пресконференції». Ведуча: Думаю всім вам (тут у цій залі) сподобався формат нашої пресконференції, ми будемо таке практикувати і далі…

Аплодисменти. Завіса.

Роман Пелех

Поделиться:
Загрузка...