Пожежа в Одесі: шок, просто шок

272

Страшне в Одесі. Загинуло 8 людей (за попередніми даними) в готелі Токіо Стар. Згоріли в пожежі.

Хто в курсі, той знає, що це найдешевший готель, де номер без вікна коштує 350 грн. Переобладнаний з колишнього трамвайного депо. Колись там з інспекцією була Ольга Фреймут і показала всі косяки і негаразди. Думаю, що і будували його, і здавали в експлуатацією так, як у нас все робиться — через дупу.

Шок. Просто шок.

P. S. Варто зазначити, що цей отель, а також отель Зірка, належить Вадиму Чорному, бізнесмену-моралізатору. Він дуже любить всіх повчати і розповідати, як треба. Навіть свого часу сайт створив, за допомогою якого шантажував, маніпулював і заробляв гроші, публікуючи або не публікуючи компрометуючі, на його погляд, матеріали. Казав: «Я хочу, щоб одеські бізнесмени і політики прокидалися в холодному поту, очікуючи моїх публікацій».

Цікаво, як він тепер спатиме, угробивши людей?

Zoya Kazanzhy

P.P.S.

Бюджетный одесский отель «Токио Стар» выгорел практически полностью, пламя повредило даже крышу. Видео, снятое изнутри, опубликовала полиция Одессы.

Пожар охватил площадь около 1000 квадратных метров. Из гостиницы эвакуировали 136 человек. Среди эвакуированных было 29 иностранцев. В том числе 14 белорусов, 5 французов, 2 гражданина США, 1 англичанин, 2 турок и один человек из Сьерра-Леоне. В начале пожара в отеле было 200 человек.

Сейчас на месте пожара иностранцы ищут свои вещи. После окончания поисков их разместят в санатории.

Местное издание Думская сняло видео с высоты птичьего полета. Сгоревший отель расположен в одном из ангаров трамвайного Депо. На кадрах видно, что огонь распространился на большую часть здания.

Поделиться:
Загрузка...