Повноцінний реванш на марші

186

Що ж, вітаю нас всіх. Влада завела країну в таких глухий кут, що тепер кожен злочинець, кожен терорист, кожен відвертий сепаратист буде впевнений у своїй повній безкарності.

Можна вбивати, вчиняти терористичні акти, знищувати країну, розстрілювати людей на Майданах. Росія допоможе. Росія забере їх назад. За допомогою української влади, що хоче «миру» та шоу.

Шоу вдалося: правова система знищена, прокуратура переламана серез коліно, суспільство дезорієнтоване та обдурене. І звісно це подадуть як перемогу.

На лаві підсудних тепер не сєпари, а добровольці, в застінках СІЗО волонетри, а не терористи.

Ось вона — ціна нормандського формату, фотки з Путіним, «дешевого» газу. Зламане все що робилося з 2014 року. Всі потуги множаться на нуль. Те що відбулося зі звільненням відвертих терористів та сепаратистів, це на совісті теперішньої команди. Це на совісті тих, хто дає вказівки.

Але і це не кінець. Повноцінний реванш на марші. Він буде далі і далі огортати країну, адже поступки Кремлю будуть лише посилювати домінування московської системи координат в Україні.

Тепер кожен терорист може спокійно вбивати та розтерзувати Україну. Тепер можна. Главнає «мір» і «просто перетати стріляти».

Андрій Смолій

В апелляционном суде Киева идёт одно из самых тяжелых заседаний. Выступают семьи Погибших героев Небесной сотни. Все без исключения как один говорят следующее:

— Мы против обмена «Беркута» в РФ до завершения дела о Майдане и до вынесения приговора по делу.
— Мы поддерживаем освобождение пленных, но «Беркут» не имеет отношения к войне и не может рассматриваться как военнопленные.
— Дело о гибели людей на Майдане будет ликвидировано в случае выдачи.
— Выдача в качестве пленных подозреваемых в уголовном преступлении разрушает правосудие.
— Отстранение от дела прокуроров и замена прокурорами, которые не имели ни одного дня для ознакомления с делом, это грубейшее нарушение закона и развал дела.
— Суды и Прокуратура придумывают поводы для нарушения закона. И если создаётся такой прецедент, значит нарушения будут продолжаться и далее.
— на Майдане расстреляли безоружных людей, и если суд будет сорван и исполнители не будут осуждены, эти преступления могут повторяться.

Юрий Бутусов 

Все, що зараз робить влада — створення нової реальності.

Де відсутня історія, ніколи не було Майдану, немає війни і окупант — не Росія.

Де лише агресивна меншість і армія заважає відновити совок.

Де з букв Д У П А всіх навчать складати слово ЩАСТЯ.

Всі тоталітарні країни щасливі однаково: живий — от і добре.

Соррі, але на таке майбутнє нація не погодиться.
Люди вже інші і серіали тут не допоможуть…

Зеленський, очікувано, виконує виключно російський сценарій.

Бо українського плану Зеленського ніколи й не існувало.

Volodymyr Omelyan
Поделиться:
Загрузка...