Повний треш…

1 201
«Колишній секретар РНБО Олександр Данилюк просив дружину Володимира Зеленського вплинути на нього під час підготовки до зустрічі з президентом Франції Еммануелем Макроном, що відбулася за девʼять днів до другого туру президентських виборів в Україні.
.
Про це ексчиновник розповів у програмі «Світське життя з Катериною Осадчою»
За словами Олександра Данилюка, найважчим під час підготовки зустрічі було налаштувати Володимира Зеленського на роботу. Попри те, що перед самітом було підготовано велику кількість аналітичних матеріалів, він лише поверхово знайомився із ними.
«Бували випадки, коли я надавав документи, а він (Зеленський – «Главком») не хотів готуватися. Казав: «я пішов» – і йшов. Я тоді телефонував дружині Зеленського в номер і казав: «Олено, щось здається, Володимир не найкращим чином підготувався до зустрічі з президентом Франції». Через деякий час у мій номер заходить Зеленський, каже: «Ладно, давай мені папку», – розповів Данилюк.»
Myroslav Hai

Колишній голова РНБО Олександр Данілюк розповів яким дурником набитим був Зеленський під час президетських виборів. Мовляв, перед зустріччю ЗЕ з Макроном, Данілюк мусив звертатися до Олени Зеленської, аби ЗЕ прочитав аналітику, підготовлену для нього.
😡Знаєте, я не маю питань про ЗЕ — мені і так все зрозуміло, причому задовго до виборів. Я маю питання, до колишнього заступника голови АП і міністра фінансів Данілюка. Якщо ти, мурло таке, знав кого ведеш у президенти — за що ти прирік мене жити під владою ТАКОГО голови держави? За що ти прирік мене на втрачені 5 років життя?
👉🏻Тобі, тварюко, не здається, що ти не Зеленського — ти себе виставив моральним вилупком! Вже будь певен — твого внеску ми не забудемо.
Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Helgi Sharp:
Министерство финансов опровергло информацию о повышении минимальной зарплаты в Украине до 7 700 грн в 2022 году. Ранее об этом заявлял министр Сергей Марченко.
В пресс-службе Минфина заявили, что «министра не так поняли».
Да, знаем — вырвали из контекста. 😁
— Мабуть, Марченко так само готується до телеефірів, як Зеленський до офіційних зустрічей.
«Світське життя з Катериною Осадчою» видалило з Youtube-каналу інтерв’ю з колишнім соратником Володимира Зеленського, екссекретарем РНБО Олександром Данилюком в якому той розповів, що найважче в роботі з президентом – змусити його працювати!
Наприклад, перебуваючи у статусі кандидата в президенти, Володимир Зеленський не хотів готуватись до першої зустрічі з Емануелем Макроном. Тому майбутнього президента змушувала дружина.
«Світське життя» виходить на каналі Ігоря Коломойського. Очевидно, таке відверте інтерв’ю не вписується у концепцію боротьби найвеличнішого лідера сучасності з олігархами. Особливо, з Ігорем Коломойським
Зараз, мабуть, почнеться хайп щодо слідства ДБР з приводу задоволення Верховним судом позову Тупицького до Зеленського. Пара думок.
1. Шансів стати колись обвинувальним актом це слідство (без, наприклад, задокументованого факту передачі суддям чемоданів із грішми) має нуль цілих х@й десятих відсотка. Не буду пояснювати чому, просто повірте — я цю тему вивчав глибоко. Тому, сильно перейматися черговим випадком тиску на суддів не варто.
2. З іншого боку, факт, що правоохоронні органи продовжують залишатися в позі «чєго ізволітє» по відношенню до ОПи й виконувати найбезглуздіші й найбеззаконніші вказівки — серйозний крок назад порівняно з постмайданною владою.
3. Рівень правової грамотності та політичної культури Янелоха — десь приблизно як у Януковича періоду «казлоу, каториє мєшают нам жить». Нагадаю, що після обрання на посаду президента навіть примітивний кримінальник Яник такого неприхованого свинства собі не дозволяв. Та ж узурпація влади відбулася в спосіб значно елегантніший, ніж те, що дозволяє собі всенародний блазень
Karl Volokh
ДБР відкрило кримінальну справу за фактом нібито кримінального правопорушення яке вони вгледіли рішенні Верховного суду, яким визнано протиправним указ Зеленського про звільнення судді КС Тупицького.
Нагадаю, що указ йуриста за освітою Зеленського, грубо суперечив Конституції України в частині відсутності у нього підстав для звільнення судді КС. Тому великий йурист Зеленський скасував указ про призначення Тупицького. Типу: немає указу про призначення, немає самого судді.
Проблема в тому, що будь-які документи подібної категорії, тобто, будь-які укази про призначення, накази про призначення когось на якісь посади вважаються виконаними в момент призначення і не мають можливості зворотньої дії.
Як не можна відмінити народження людини, забравши в неї свідоцтво про народження, так і не можна відмінити «народження працівника» (будь-якого, втч судді), скасувавши документ про його призначення.
Хочете звільнити? — Звільняйте за процедурою звільнення (в даному випадку президент не має повноважень для цього), але не таким чином.
Ця вся історія логічна, зрозуміла навіть з побутової точки зору, цю всю історію вчать юристів на перших курсах ВУЗів, в тому числі мали б вчити Зеленського і працівників ДБР.
Тепер основне:
Сьогодні, відкривши кримінальну справу проти суддів, грубо втручаючись в діяльність суду без належних на те підстав, ДБР демонструє все те про що говорили великі спеціалісти, великі юристи, реанімаційний пакет реформ, трансперенсі інтернешинл та інший гній в роки президентства Порошенка.
А це корупція, тиск, узурпація влади, свідоме порушення Конституції і Закону, використання силових органів для власних цілей.
Тільки з одною різницею. Тоді «експерти» бачили те чого не було. Тепер не бачать те що очевидне. Бо жодного слова нема про правове беззаконня.
Просто пам’ятайте про них і про зміни в їх поведінці.

Поделиться:
Загрузка...