Постколоніальна адміністрація наносить удар по свідомості вчорашніх рабів

2 697
Називати речі своїми іменами — початок мудрості. Це ще Конфуцій казав.

Коли імперії падають, залишається їхній окупаційний адміністративний апарат. В 91-му після проголошення незалежності кравчуки зробили все від них залежне, щоб колоніальна адміністрація втрималася при владі. Імперія впала, але представники кремлівського рейхскомісаріату «Україна» продовжили вести в світле завтра нашу країну. А в кінцевому рахунку довели до пограбування і війни, а самі порозбігалися.
Революція Гідності поклала кінець їхній панівній ролі у суспільстві. Але стала для них особистою трагедією.
Декомунізація, люстрація і боротьба з корупцією, навіть в тому кастрованому вигляді, — прямо відсунули зрадників від важелів впливу в Україні. Елементарно: навіть українізація ваша Вові неприйнятна, бо Вова не зможе творити свій шоу-продукт в Україні українською. Він звик шутіть с х**лов російською і продавати це на РФ. Ваші спроби повернути українську мову в усі сфери життя він сприймає, як агресію на його особистий простір і його фінансові доходи.
До речі звідси і висновок: робите щось — робіть це максимально. Все одно ваш пошук компромісу з ним ворог сприйме лише за слабкість і можливість реваншу.
Через 5 років після Майдану всі вони (для зручності назвемо їх «нащадки окупаційної адміністрації») об’єдналися, мобілізувалися і під антикорупційними гаслами захопили владу. Всі ці всраті онтикорупціонери типу шабуніна і лещенка стали їхніми шістками і інструментом, а зараз позатикалися, або пішли в прислугу.
Результат: одразу Зеленський оголосив політику етноциду в Україні. «Какаяразніца» главное, штоби нє українскій, це не черговий ідіотизм невігласа, а в своїй суті — «політика етноциду, головна лінія в якій за визначенням — «знищення основних ознак етносу (етнічної території, мови, культури, історичної пам’яті, самосвідомості)».
Саме українську мову, історію, культуру і навіть кордони Зеленський атакував у своїй новорічній промові, запропонувавши виштовхнути їх на периферію.
До речі, щоб підтвердити свої слова, що всі ці шефіри, з якими клоун весело грається в теніс, коли в країні жопа, — нащадки тих, хто вбивав українців, відправляю всіх до інтерв’ю цього шефіра, де він сам розказує, як батяня розповідав йому веселі історії, як мочіл біндєровцев. Єрмак — синок ГРУшника, Зеля — внучок того, хто топив у крові повстання в Кривому Розі.
Красти і обдирати Україну как дєди — ось мета постколоніальної адміністрації. Для цього зелений рейхскомісаріат має рішуче вбивати національну свідомість українців. І от в телепросторі вони вже частку української мови зробили меншою за російську (під час війни з Росією, хаха, хоть поржом).
Революція Гідності це історичний міф українців. Цей міф треба знищити. Тому Бенядіктова закликає судити майданівців і притягати за спробу відстоювати своє життя. Тільки знищивши і оплювавши Небесну Сотню, тільки посадивши Ріфа за фейковими звинуваченнями, тільки наглядно вбивши військовго у прямому ефірі кинувши 4 дні помирати «під контролем президента», а потім розігравши дебільне шоу з «терористом», банда зможе розтоптати народний підйом і перетворити вас на совкове стадо, яке можна безкарно грабувати, а потім продати у рабство тому, хто дорожче заплатить. «Через 5 лет забудут кровь».
Ось саме звідси «обвинувальний акт проти Чорновол». Постколоніальна адміністрація наносить удар по свідомості вчорашніх рабів, щоб надягти на них знову намордник.
Тому надягти намордник на них і притягти до відповідальності маємо ми. А тоді і про нову епоху багатства мріяти.
— міжнародна коаліція на підтримку України фактично розпалася, українські справи часто вирішують без України
— МВФ відкрито посилає тебе нах
— в США, в країні що є головним стратегічним партнером, до влади приходить президент, проти якого твоя 600% курка вночі відкривала кримінальну справу (ну не проти нього особисто, проти твого опонента, але за фактом розмови в якій брав участь обраний президент США)
— в ПАРЄ… ой, а всі вже й забули що таке ПАРЄ, яке ти злив під гусню
— твоя армія йде назад, здаючи позиції
— твоїх солдат залишають помирати на полі бою 4 дні під твоїм особистим контролем
— твою армію роззброюють на очах, вилучаючи то запчастини з робочого ППО то стратегічні плани захисту
— скасовуються реформа харчування в армії
— скасовуються підвищення зарплат в армії
— скорочуються посади в армії
— держоборонпром розбазарили твої свинарчуки, які купляють тойоти з панорамним дахом
— беня дограбував колись прибуткові державні підприємства і пустив під укіс цілі галузі
— військове замовлення взагалі не виконується
— з судами, засудженими невинними військовими і відпущеними сєпарами взагалі піздц
— економіка в повній безпросвітній дупі
— в лікарнях нема кисню, ліків, місць
— вакцину твоїй країні планують відгружати через 3 роки
— в твоєму оточенні люди януковича і відверта сепарня
— твоїм охвісом керує завербована кремлем істота, яка відпускає вагнерівців
— твої суди відпускають твоїх хабарників
— гроші на дороги тупо розпиляли, збудувавши вже збудовані Порошенком дороги
— на утримання твого велосипеда виділяють на 350 мільйонів більше (на 40%) більше ніж минулого року аж цілих 1,3 мільярда гривень, при тому що на підвищення пенсій, зарплат вчителям, лікарям, військовим, матеріалоьного забезпечення грошей немає
— твоя партія попри намальовані тобі рейтинги і рейтинги твоєї партії на останніх виборах не перемогла в жодному обласному центрі і отримала всього 14% голосів
Що робити? — Йой, давай тєніс пограємо!
Поделиться:
Загрузка...