Посмешище

102
Эта фраза человека, который плохо играет роль президента Украины, говорит о том, что он не только некомпетентен, но и чудовищно глуп.
.
Во-первых, какие реформы должны провести Эстония, Германия, Польша и Австрия, чтоб их приняли в ЕС и НАТО? Итить! Так они же уже члены и ЕС и НАТО. Значит никаких? Тогда что за бред несёт Зеленский? Во-вторых, реформы проводятся не для Меркель, Макарона и даже не для Байдена, а для Украины. Как ему объяснить и вбить в его ограниченное сознание, что с коррупцией борются для себя! И судебную реформу проводят для себя, чтоб получить честные суды, которым бы доверяли граждане Украины, западные инвесторы и все остальные. И налоговая, медицинская и образовательные реформы, вместе с налогом на выведенный капитал, нужны украинцам, а не испанцам, полякам или эстонцам. У них и так все ок. Это нужно нам. Но наш недогарант этого не понимает. И ляпает подобные «перлы».
А когда он обиженным голосом в Вильнюсе говорит, что он провел быстро земельную реформу и открыл рынок земли, который 30 лет не могли открыть, а нас все равно не взяли все еще в ЕС и НАТО, то хочется ему задать вопрос: — А рынок земли он вводил не для украинцев, а для иностранцев? Если нет, то чего он апеллирует к ним с этим, как с аргументом? Если да, то понятно почему такой идиотский вариант открытия рынка земли. Что у него в голове и почему он так и не осознал главного, что это не кино и тут нет дублей? Поэтому перенять факап не удастся. В общем, я уже устал перманентно испытывать испанский стыд за этого недоросля. А он продолжает генерировать поток глупости, которая замешена на его профанстве и тщеславии.
И в итоге, он из того, кто насмехался над политиками, сам стал посмешищем. Но на Западе смеются уже не только над ним, но и над нами — над гражданами страны, которые избрали это недоразумение руководить Украиной.
У п’яти пунктах держсекретаря США Блінкена, озвучених вчора на міжнародній конференції Ukraine Reform Conference у Вільнюсі, я не почув нічого нового.
1. Необхідно ухвалити законопроєкти щодо Вищої Ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії, щоб відбір суддів був максимально прозорим і чесним.
2. Наступним найважливішим етапом для України має бути проведення відкритого конкурсу на посаду керівництва НАЗК та САП.
3. Третій крок у напрямку до посилення впроваджених в Україні реформ – збереження принципів OECD з корпоративного управління держпідприємствами.
4. Україні необхідно провести внутрішні реформи в державній Службі безпеки, зокрема передати функції з боротьби з економічними злочинами іншому відомству.
5. Реальні тюремні терміни та невідворотна відповідальність для чиновників, які були помічені в корупції.
.
Всі ці рекомендації давно відомі українській владі, яка завзято їх ігнорує; коли вже дуже важко — імітує необхідні зміни, вигадує козлів відпущення і одразу продумує як обходити щойно проголосовані закони; у хвилини ейфорії і запою — голосить про суб’єктність, неначе Коломойський і Фірташ обкрадають американських, а не українських платників податків.
У цій промові мені дуже сподобалося інше: «$40 млрд… Приблизно 30% українського ВВП втрачається через корупцію, може й більше. Це переплата за енергетику, це неоодобслуговування українських лікарень і шкіл, а також хабарі», — сказав Блінкен.
А, отже те, про що я кажу з 2020 року, на чому наголошує опозиція і навіть нинішні та колишні соратники Зеленського — правда. Щороку в кишенях корупціонерів зникає ще один державний бюджет України. 1/3 ВВП України.
А це вдвічі більші пенсії, вдвічі вищі субсидії, вдвічі збільшене фінансування армії, доріг, медицини, освіти і тд.
Щодоби в кишенях Зеленського і його компанії зникає близько 3 млрд грн.
Ми — багата держава, яку декілька сотень гі@нюків зумисно постійно роблять бідною, щоб самим збагатитися.
ФБР не може помилятися і прекрасно знає в чиїй кишені скільки зникає.
Тому, Зеленський сяде. Зуб даю! 😎
.
П.С. Якщо правохоронні органи України не вловили ньюанс, то я їм теж поясню: як так сталося, що їх американські колеги знають про 40 млрд дол/рік, а наші українські — реально не в курсі?
Може, досить грати вар‘ята, складати список, хто кому заважає, розкидати карти Таро і замовляти в астрологів гороскопи, за якого розташування зірок можна припиняти діяльність бек-офісів, арештовувати помічників, керівників офісу Президента, корумпованих урядовців і парламентарів?
І зайнятися врешті-решт безпосередніми службовими обов’язками, за які Вам платники податків платять гроші, часто дуже великі?
Бо злочинна бездіяльність — це теж стаття в Кримінальному Кодексі України.
П.П.С. Коли зеленські будуть просити про 3-5 млрд дол чергового кредиту, який ляже додатковим боргом на кожного українця — завжди нагадуйте владі: «Ви крадете 40 млрд дол на рік, 3 млрд грн щодоби! Совість є, кари не боїтеся?»
Поделиться:
Загрузка...