Про послідовність подій

8 851
Чи правильно я вловила послідовність подій?
1. У понеділок увесь ФБ палає від того, що президент і зелена влада кинули помирати пораненого бійця. Від того, що поки боєць помирав 4 доби, головнокомандувач вєсєлілся на державній дачі, бо устал ат вайни.
2. У вівторок терорист бере заручників.
3. Але терорист не висуває адекватних вимог, а тільки просить президента зробити єдине, що той уміє, — записати відосік.
4. Президент, о диво!, записує відосік. По суті, виконує вимогу терориста, чого в цивілізованому світі не зробить жоден президент при пам’яті. Але офіс президента каже, що бубочка поговорив з терористом і той погодився відпустити трьох заручників. От який у пацана дар переконування. Путіна не зміг, то хоч терориста!
5. Кремлівська медіаповія Скабєєва верещить, що тепер потрібно говорити і з терористами на Донбасі!
6. Цілий день усі слідкують за цим трешем і, звісно, забувають про воїна, загиблого з вини зеленої влади і президента!
7. Виявляється, що воду заручникам приносить поліцейський, який керував групою, що розслідувала справу Шеремета. Саме цей поліцейський проводив брифінг, на якому оголосили винними Ріфа, Кузьменко й Дугар. Цьому поліцейському тепер слава й увага. Бо раніше тільки матюки.
8. Поліція оголошує усі західні області (з якого, бляха, дива?!) такими, що там триндець, як страшно, а отже, посилює контроль, патрулювання і т.ін. За дивним збігом, саме ці області останнім часом найбільше починають прозрівати і виявляти незадоволення бубочкою.
9. Силовики рапортують, що терориста знешкодили. Провели блискучу спецоперацію.
10. Виявляється, що на місці подій перебував заступник голови офісу бубочки. Цей заступник відповідає за піар бубочки!
11. Наближені до зеленої влади журналісти, як наприклад Бутусов, починають гучно розказувати про те, що президент проявив ЛЮДЯНІСТЬ і врятував заручників! І взагалі – якби не він, то хана всьому!
Тобто тепер він не мудило, яке покинуло вмирати пораненого воїна, а мужній і людяний рятівник заручників.
12. Але!
Згодом з’являється відео, на якому чітко видно, що терорист довго й покірно чекає, поки його знешкодять!!! До нього підходять двоє щупленьких людей без спеціальних засобів захисту. Скручують руки і кудись забирають.
13. Потім виводять із автобуса заручників.
14. І тільки потім …. до автобуса, у якому немає ні терориста, ні заручників приїздить БТР і спецпризначенці, які влаштовують шоу з вибухом і нібито затриманням терориста, якого, нагадаю, судячи з відео, уже там і близько нема!!
15. Але на фото, які раніше розповсюдила поліція, терорист лежить під ногами у спецпризначенців!
16. ФБ палає , називаючи усе проведене в Луцьку фарсом і постановкою!
17. Але важливе наразі інше! Ми маємо чітко пам’ятати, що до обрання бубочки у нас не було таких терактів! І ніколи, наголошую, НІ-КО-ЛИ такого не було, щоби президент, упи..дивши вєсєліцца на державну дачу, покинув умирати на полі бою пораненого воїна!
Появилась полная версия видео задержания террориста. Штурм начался через полторы минуты после того, как Кривош сдался:

Оскільки нинішня влада є примітивною до безумства і апріорі не здатна на будь-яку стратегію (перемогу на виборах не враховуємо, бо це працювала інша команда), то нинішні події в Луцьку є результатом:
— потреби скорегувати падіння рейтингу Зеленського
— провалу на фронті. На фоні постійних обстрілів наших позицій, підступне вбивство військових медиків і ганебна мовчанка Президента підняла велику хвилю обурення.
— привселюдного невиконання обіцянки Президента забрати танкер Дельфі з одеського пляжу до 20 липня, тим самим підтверджуючи тезу Президента про «владу імпотентів».
— запуску сценарію контрольованих терактів, щоб посилити паніку серед населення і створити залежність від влади, яка є «єдиною, що може вберегти від трагедії».
Виходячи з головних дійових осіб нинішнього дійства, телевізійної картинки, перебігу і результату «теракту» — повністю виключається його випадковий характер.
Оскільки Баканов цілковито провалив роботу керівника СБУ, цю операцію доручили Авакову.
До речі, колись Президент Кучма запускав сценарій перевороту, який мали організувати пенсіонери-мисливці.
Сміялася вся країна.
А потім ці цирки завершилися Майданом.
Ну, то таке. Не буду нагадувати про фінал, він вже всім очевидний.
А ось грати на почуттях і обдурювати людей — некрасиво, Володимире Олександровичу!
І фільм можна було цікавіший підібрати для реклами, бодай «Операція И і другіє пріключєнія Шуріка».
І так все всім вже скоро стане зрозуміло.
Бєгітє, пока нє поздно!

Поделиться:
Загрузка...