ПОРТНОВ: ПОРОШЕНКО ВСІХ ПЕРЕГРАВ

130

Прочитайте ці два пости великого містифікатора Андрія Портнова. В перекладі з портновської на загальновживану це перекладається так. Протягом року Портнову і його банді НЕ вдалося розвалити Україну і здати її Москві, і перспективи цього тепер він оцінює як вельми примарні.

Бо сталося так, що громадське суспільство виявилося набагато більш стійким ніж він думав, а Зеленський – набагато більш… обачним, й тому з народного параду на День Незалежності, маршу «Ні капітуляції» і Ходи патріотів він зробив правильні висновки і домовляється з МВФ, а не з Кремлем. Ще за рік зелені Втратили значну частку своєї підтримки і далі буде тільки гірше, відтак команда Порошенка ставатиме сильнішою і сильнішою. А ще серед суддів і прокурорів знайшлися ті хто ще пам’ятає значення слова «закон», а всі потуги протягом року знайти бодай якісь докази бодай якихось злочинів Порошенка закінчилися пшиком. Аби не визначати свій власний провал, Портнов звинувачує в порохоботстві вже другого підряд зеленого генпрокурора, і ледь не відверто заявляє, що засудити Порошенка можливо лише в разі якщо владою стане сам Портнов і його московські куратори. Для чого їм треба як мінімум окупувати Україну – що нереально.

Знаєте у 14-15-х я дуже любив читати сепарські сторінки. Бо це тільки у нас вирувало непоборне ниття штибу «насзливають», «всепропало», «генерали нас продали», та «олігархи змовилися з Москвою за нашими спинами». На сепарських сторінках українців описували як раз такими якими хотів бачити – ми наступаємо, у нас тисячі танків і гармат, нам допомагає весь Захід а їм не допомагає Москва, наші десантники рейдують по їхніх тилах, а наше СБУ має по агенту в кожній їхній дрібній банді. Зараз мені все більше подобається читати Портнова, Дубінського та інших подібних. Бо саме від них я дізнаюся що ЗЕвлада – імпотентна, що Зеленський боїться ветеранів, що Порошенко всіх переграв, що Рябошапка і Венедиктова – таємні порохоботи, що ЄвроСолідарність успішно відвойовує позиції і що перемога порохоботів – справа недалекого майбутнього. Соррі, але у більшості постів наших прибічників я бачу саме лише ниття.

Панове, так ми не переможемо. Щось робіть зі своїм ставленням до реальності.

Наприклад – замість писати мені зараз в коменти щось типу «це все гра», «вони всі заодно» та «насправді все інакше», просто зробіть над собою зусилля – і повірте що Портнов своїм прибічникам (і саме їм) пише правду. Що він от справді так вважає. До речі – це правда.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

Передаю привіт всім, хто рік тому волав, що голосує не за нікчемне одоробло, а проти Порохарукивкрові.

Особливий привіт тим, хто до останнього не міг зізнатися, що голосує за дерев‘яну табуретку і бурмотав, що «голосує за Україну». Бо ж нові обличчя, зміна правил і пора саджати корупціонерів. Як вам спиться, бубочки? Все у вас ок? Не нудить, коли на себе в дзеркало зранку дивитися? Хоч якусь кар’єру зробили, трохи грошей заробили чи все Юзікам, братам, кумам і колегам по Кварталу?

Ви — гірші за адептів зеленої нечисті. Бо ті заморочені БеняТБ і дурні шаровики, а ви свідомо рік тому вбивали країну.

Сподіваюсь, кожний отримає своє — за гамбурзьким рахунком.

Zoya Kazanzhy
Поделиться:
Загрузка...