Порошенко різко розкритикував Зеленського за відповідь Путіну

115

Президент України Петро Порошенко розкритикував майбутнього главу держави Володимира Зеленського за намір надати росіянам можливість отримувати українське громадянство.

Про це Порошенко заявив в понеділок, 29 квітня, під час візиту до Львова, передає Адміністрація президента.

«Ми не будемо сприймати, що хтось росіянам зараз буде надавати святе українське громадянство. Тому що вони його приймуть всі 140 мільйонів, тому що у нас краще. Але ми нікому не дамо загубити Україну. Тому що українське громадянство — це висока честь», — сказав Порошенко.

Також він виступив проти прямих переговорів Зеленського з Путіним, заявивши, це в разі такого рішення це призведе до капітуляції України.

«Якщо ти поїдеш на зустріч з Путіним, до тебе більше ніхто з тієї коаліції війни, яку ми дбайливо створювали 5 років, не приїде, ти її зруйнуєш. І залишиш України один на один з агресором. А потім тобі залишиться тільки стати на коліна і визнати капітуляцію «, — заявив Порошенко.

Раніше Путін підписав указ, який дозволяє мешканцям окремих районів Донецької та Луганської областей отримувати громадянство Росії.

Майбутній український глава Володимир Зеленський зазначив, що таким чином Росія визнала той факт, що вона є країною-агресором. Також він порадив російській владі не витрачати даремно час, «намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ».

При цьому Зеленський також висловив готовність захищати іноземців, які страждають від авторитарних режимів.

«Ми будемо надавати українське громадянство представникам всіх народів, які страждають від авторитарних і корумпованих режимів. В першу чергу — росіянам, які сьогодні страждають чи не найбільше», — заявляв Зеленський.

Однак пізніше Путін заявив, що від спільного громадянства (російського) нібито виграють і українці, і росіяни. Він розраховує, що йому вдасться домовитися із Зеленським.

P.S. Если Путин считает, что русские и украинцы — один народ, то кому именно он «вернул» Крым?

Андрей Нофенко
Поделиться:
Загрузка...