Порада

100
Оскільки мова йде про українських воїнів, один із яких теоретично ще може залишатися живим, я утримаюся від звичного сарказму і спробую сформулювати свою думку серйозно.

Пане президент! Ви можете, звичайно (для політика це нормально) робити піар-акцію на проблемі повернення пораненого солдата й тіл інших воїнів, розстріляних росіянами. Ви маєте навіть повноваження заради такого піару відірвати Головнокомандувача ЗСУ від його головних рбов’язків і послати його «розібратися на місці» з цим чутливим питанням.
Але якщо ви оголошуєте публічно про цей «особистий контроль», а результат нульовий, то ви знову виглядаєте як жалюгідний лузер і аматор, а це навряд чи той результат, на який ви розраховували.
Крім того, ви могли б уже знати, що подібні оголошення моментально піднімають ціну, яку «друга сторона» від вас вимагатиме. А це точно не поліпшує шансів на вирішення проблемного питання.
Головне, що вам варто б зрозуміти, пане президенте: в школі, де викладають ваші опоненти (Путін чи той же Порошенко) ви ще не закінчили навіть початкові класи. І варто б вам підтягнути собі толкових радників, котрі зуміють вберегти вас (і нас із вами) від дурощів, котрі ви майже щодня робите.
А ще ліпше — піти з посади, доки шкода від них не стала незворотньою
Про війну з рашею на Донбасі бубочці говорити нецікаво:
Когда танцуешь у россиян на корпоративах, сложно потом называть их убийцами.
Сука, как же бл*ять стыдно…. Какое же это унижение.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗГАДАВ ПРО МН-17
Президент Зеленський звернувся до нації у зв’язку з загибеллю пасажирського малайзійського «Боїнгу» рейсу МН-17 рівно 6 років тому – 17 липня 2014 р. У зверненні Зеленський жодного разу не згадав Росію. Навіть «ту сторону» не згадав. Президент України виявився більш полохливим за західну пресу (див. ілюстрацію) – вона винуватця загибелі «Боінгу» назвала відверто. Вчинок цілком прогнозований – Володимир Зеленський просто зі шкіри пнеться, аби Росію чимось не скривдити. Проваливши все що тільки можна в економіці, в міжнародній політиці та у середині країни, Зеленський силиться втримати імідж «миротворця». Імідж щомиті може зламати Москва – загостренням на фронті, або черговою провокацією, на кшталт розстрілу групи український військових, який стався щойно.
А згадки про свою участь в загибелі літака рейсу МН-17 Москва сприймає вкрай болісно – і тому є серйозні причини.
Сам факт того, що «Боїнг» був збитий російським зенітно-ракетним комплексом, завезеним на територію України всупереч навіть російським законам, повністю розкриває міру участі Москви у війні на Донбасі. Коли це буде остаточно доведено, заявляти «нас там нет» Москва більше не зможе. Це в свою чергу приводить до делікатного питання розподілення відповідальності і роздачі слонів. При чому слонів роздавати доведеться Росії – у вигляді компенсацій родичам загиблих на Боїнгу, авіакомпанії, державі Малайзія та іншим, чиї громадяни загинули в трагедії. А головне компенсації платити доведеться мільйонам громадян України, які постраждали від війни, що її розв’язала Росія. Виправдовуватися Москві буде нічим. Але – і це не межа.
Версії про те, ніби терористи ДиРи переплутали Первомайськи та стали біля іншого, або що Москва готувала збиття свого літака аби створити причину для вторгнення на Донбас, особисто мені видаються малоймовірними з багатьох причин. Одна з них – ці версії знімають відповідальність з Росії за ще один злочин – свідоме завдання небезпеки великій кількості цивільних осіб з різних країн. Як? ЗРК «Бук» влучив у малайзійський Боїнг тому, що позиція ЗРК знаходилася в зоні польотів пасажирських літаків. Російський ЗРК не працював на українській системі розпізнавання «свій-чужий», а це означає, що жертвою терористів ДиРи став би будь-який літак, який пролітав би над тим районом. І цього просто не могли не розуміти російські фахівці-зенітники. А це не тільки звинувачення в убивстві 298 мирних людей, це ще й ставить під сумнів надійність Росії, як учасника міжнародної системи авіаруху. Подумайте самі – якщо ці гаврики додумалися палити з «Буку» в зоні польоту цивільних літаків – чого чекати від них в інших сферах?
Власне, українці відповідь на це питання отримують уже 6-й рік. А тоді, 6 років тому ніхто не міг повірити, що Росія ризикне передати терористам ДиРи, зброю настільки потужну як «Бук». Повірити не могли, але… Частини українського Сектору Д у ті дні перекрили ділянку кордону від Амвросіївки до Ізварина. У терористів ДиРи сильно погіршало забезпечення. По українських позиціях вздовж кордону клепали з двох боків – з окупованих територій і з Росії. Проте – українські вояки зубами вчепилися в свої позиції, з неба їх прикривала українська авіація. Літаками ж здійснювалося забезпечення. Тому на Донбасі з’явився «Бук». А життя цивільних?.. Хто мусив про таке думати? Ті хто зруйнували життя сотень тисяч цивільних на Донбасі?
298 громадян Малайзії, Нідерландів, Австралії, Великої Британії, тощо, навіть не здогадувалися що вони уже були приречені. Росія нині багато дала б, аби про все це забули назавжди. І президент Зеленський зі своїми «мирними ініціативами» давно потрапив до Москви на гачок. Тому й боїться згадувати хто винний у загибелі літака рейсу МН-17. Так само як він боїться казати хто винний в загибелі наших солдат в період від вересня 2019 р. і до сьогоднішнього дня.
Мабуть варто було вистояти влітку 14-го і зимою 15-го, аби нині здобути от таке.
Поделиться:
Загрузка...