Популізм і економіка

143

Роман Шрайк:
На скриншоте шутка.
А вот реальность — Владимир Зеленский во время встречи с хмельницкими бизнесменами позвонил главе «Укрэксимбанка» и рассказал ему, как нужно выдавать кредиты.

Карл Волох:
Нагадаю вам історію, як у Венесуелі зникли з магазинів споживчі товари. Коли ціна на нафту, яка забезпечувала незвично високий рівень доходів держави, впала, почалася серйозна інфляція і ціни різко поперли догори. Популістичний придурок Мадуро законодавчо заборонив магазинам піднімати ціни на товари, поставивши на їх контроль поліцію. В результаті, товари були розкуплені по цінах, котрі не дозволяли відновити їх запас у магазинах. Полиці спорожніли. Назавжди. Як у Радянському Союзі. Тільки без Держплану і сякої-такої власної виробничої бази.

До якого стану дійшла тамтешня економіка за останні роки, ви, мабуть, знаєте. А тепер порівняйте. Сьогодні український брат по розуму латиноамериканського Мадуро цілком серйозно переконував банкіра почати видавати дешеві кредити споживачам. Розуміння економіки, права, фінансів, банківської справи самовпевнений придурок підміняє «цінними вказівками» залежним від нього чиновникам.
На щастя, їх ніхто не виконує. Інакше ми б летіли в тартарари зі швидкістю ще більшою, ніж зараз.

Валерій Прозапас:
«У людей зараз немає грошей через коронавірус», — резюмував Зеленський (с)

Як цікаво виходить. У Разумкова наприклад є грошей. І у Арахамії теж є.
В монобільшості повно грошей, як і у призначених з кварталу на посади «спеціалістів». У самогО «простого хлопця з Кривого Рогу» грошей стало більше на 26 мільйонів, без урахування офшорів дружини. Навіть у Мендель вже є мільйон грошей.

У Лєща, у Найєма з бюджету грошей сотні тисяч, не дивлячись на мінусові результати їхньої роботи. А от «у людей» чомусь нема. Як же так? У наріда з його слуґамі різний коронавірус?
Що думає про таку вибірковість зникнення грошей мільйонер Баканов, який рік тому розповідав про «справедливий перерозподіл благ»?

Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...