Покидьки загралися

14 277

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо запропонував свій план щодо ментального повернення мешканців окупованого Донбасу в Україну.

Сивохо, як на мене – мерзотник. Буквально декілька днів тому через обстріли російських окупаційних військ в Авдіївці вщент було зруйновано цивільний будинок. Про це було повідомлено на сторінці штабу ООС в Facebook.

Наслідки обстрілу російськими окупаційними військами дачного містечка "Акація" неподалік Авдіївки 14 листопада

Наслідки обстрілу російськими окупаційними військами дачного містечка «Акація» неподалік Авдіївки 14 листопада Facebook Операція об’єднаних сил

Вчора у звіті моніторингової місії ОБСЄ було повідомлено про те, що в Петрівському, в зоні розведення, було зафіксовано 4 російських військовослужбовця чи найманця. Сьогодні у нас знов загиблі на фронті.

Тобто Сивохо, фактично підіграючи російській пропаганді, намагається довести українському суспільству, що винною у тих трагедіях, які відбулись і зараз відбуваються на Донбасі, є саме Україна. Що доволі легко вирішити питання – достатньо дати пенсії, прибрати нікому не потрібні КПВВ, які з дуру поставили українці.

Фактично він намагається показати, що у нас іде громадянський конфлікт.

А тим часом Путін з міжнародних майданчиків закликає відвести українські війська по всій лінії розмежування і погрожує, що російські регулярні підрозділи будуть введені, якщо Нацгвардія України продовжуватиме забезпечувати безпеку в сірій зоні.

У той самий день, коли поліція Нідерландів викладає звіти про додаткові докази участі вищих посадових осіб Російської Федерації у війні на Донбасі, Сивохо пише свій пост.

Підлість Сивохо полягає в тому, що він обманює людей в тому, що є прості способи вирішення цієї війни. Тим самим він працює не на припинення цієї війни, а на її розгортання.

Якщо ви не називаєте справжні причини війни або якоїсь проблеми, якщо ви робите невірні висновки з того, що відбувається, порушуєте причинно-наслідкові зв’язки, то ви не приближуєте вирішення проблеми, а лише ускладнюєте вирішення.

Що таке неправильні висновки на війні? Це додаткові смерті. Тому що після заяви Путіна про те, що Україна для миру, для припинення вогню має розвести війська по всій лінії розмежування, це означає, що будуть посилені обстріли з боку російських окупаційних військ, які жодного дня не припинялися. Щоб ще більше шантажувати Зеленського.

А Сивохо підіграє російській пропаганді. Те, що Зеленський і його команда піддались на шантаж Путіна тільки збільшує апетити Кремля, тільки погіршує воєнну, безпекову ситуацію.

За рахунок своїх амбіцій вони поставили під удар звичайних людей. Тепер ми не зможемо ввести Нацгвардію і поліцію в ті регіони, як вони обіцяли, як обіцяв сам Зеленський, тому що Путін сказав, що він проти, тому що Путін сказав, що вони вчинять дзеркальні дії, що вони заведуть бойовиків.

Це означає, що мешканці всіх тих сіл, які проживають в зоні розведення, опиняються беззахисні.

Ці покидьки загралися. Вони думають, що це гра. А це не гра. На кону стоять життя людей. Якщо на війні ти граєш, а не борешся, не захищаєш національні інтереси, переграти можна тільки себе.

Все це призведе до великих трагедій. Сьогодні у нас загиблий. Вчора були поранені.

Хочу розказати ще про один дрібний момент. Ми зараз займаємось перевезенням родини в Мар’їнці, якій Петро Порошенко купив будинок. В липні місяці їхній будинок розбомбили російськими снарядами, постраждало 5 осіб.

На місці цього будинку в родини залишилося дуже багато речей, які вони позбирали. Я просив їх зробити мені фотографію об’єму цих речей, щоб я міг зрозуміти, який транспорт мені потрібен для їх перевезення. Вони поїхали туди фотографувати і були змушені тікати, тому що там знову були обстріли.

Зеленський каже про те, що у нас мир, про те, що у нас кінець війни, і в цей момент росіяни ведуть обстріли наших позицій. Я вже мовчу про те, що наші війська відводили в Золотому якраз в той день, коли там відбулися обстріли.

Одна річ, коли ти брешеш ворогу і вводиш його в оману, а інша річ, коли ти постійно брешеш своєму народові, світовій спільноті, а можливо, вже і собі.

Вони брешуть постійно. І Сивохо бреше, нагло бреше, тому що він вводить в оману українське населення про причини війни, що відбувається. І розповідає, як швидко він може все вирішити. А насправді він не може нічого. Навіть на один день припинити обстріли на Донбасі. Чи бодай на 12 годин.

Мирослав Гай

P.S.

Радник секретаря РНБО Сергій Сивохо розлютив українців своїм новим постом, у якому запропонував повернути ментально до України жителів Донбасу.

Свої пропозиції Сивохо виклав на сторінці у Facebook, зазначивши, що метою чинної влади є діалог і примирення людей.»Для цього нам потрібно повернути людям похилого віку пенсії, знайти спосіб, як компенсувати збитки зі зруйнованого та втраченого житла через збройний конфлікт на Донбасі, 140 000 дітей, які народилися на непідконтрольній території (Донбас і Крим), мають отримати українські документи, спростити порядок перетину КПВВ і створити нормальні людські умови на пропускних пунктах, змінити інформаційну політику. Позбутися штампів «свої-чужі, сепари-укри», – повідомив він.

Лінію розмежування на Донбасі Сивохо запропонував назвати лінією дотику.

Своїми ідеями радник секретаря РНБО викликав хвилю обурення.

«За повернення полонених – ані слова. За пошук безвісті зниклих – ані слова. Одне питання: хоча б одого разу були на похоронах захисника України? Посидіть у окопі «разом зі своєю командою», під артою та снайперським вогнем, може, більш поступова інтеграція буде. Ви не українців повертаєте, а шлунки, яким пофігу, який прапор над ними», – йдеться в коментарях до посту.

«Я вибачаюся, запитаю ще раз! Ви точно радник РНБО України? Ви з Марсу! 6 років прогигикали, а тепер будете отаке нести? Ви взагалі розумієте, що ви пишете й говорите?! Та ви зрадник українських інтересів!» – відреагували на допис у мережі .

«Для якнайшвидшого вирішення проблеми пропоную пану Сивосі переїхати жити до рідного Донецька», – пишуть українці.

Сивохо обурив українців ідеєю повернення Донбасу
Сивохо обурив українців ідеєю повернення Донбасу

Я думаю ви всі чули новину про те, що влітку, під час навчань, російські бомбардувальники відпрацьовували ракетний удар по Одесі. Про це нещодавно повідомив командувач ВМС ЗСУ.

В принципі, в нас іде війна, і ворог може відпрацьовувати авіа та ракетні удари по будь-якому місту Неньки. Від Запоріжжя та Харкова, до Львова і Тернополя. В цьому нічого дивного немає. Важливо те, як ми на ці дії будемо реагувати.

У 14-му році, коли була реальна небезпека ракетного удару по Києву, головнокомандувач закупив власним коштом системи ПВО, які здатні захистити столицю від ударів з повітря. Потім, наступні 5 років, ми озброювались новітньою техникою, та навчали тих, хто буде нею користуватися.

А от в 19-му році щось сталося незрозуміле. Ворог стягує до наших кордонів війська, ворог продовжує відпрацьовувати ракетні удари по наших містах, а головнокомандувач натомість відводить війська, голить груди, та готовий цілувати багнюку під ногами Пуйла. Може головнокомандувача нам підсунули порченого та у плісняві? Треба щось із ним робити.

Олександр Дедюхін

Нові позиції бойовиків на ділянках відведення українських сил — цілком закономірний наслідок війни, яку Верховний головнокомандувач веде проти своєї армії.

Karl Volokh

Поделиться:
Загрузка...