Поганий актор, поганий президент

5 179
Володимир Зеленський пише лист “на деревню дедушке”. Але одна справа, якби це був чеховський Ванька, а тут видатний лідер сучасності і який не який гарант української державності

Володимир Олександрович дуже хоче провести опитування під виборчими дільницями 25 жовтня. За дуже низької явки. За епідемії коронавірусу. І головне — хтозна про що, і за які кошти. Розберемо, що тут не так і для чого це владі?

Перше. Ідея оголошення будь-яких референдумів за 12 днів до місцевих виборів — є дуже небезпечною. Жоден діючий закон України не передбачає такого опитування від центральної влади. Більше того — маючи монобільшість у ВР, “слуги” так і не спромоглись розробити і прийняти закони про референдум. А проводити такі акції із палатками, волонтерами і ведмедями на території виборчих дільниць — це абсолютно незаконно. Так можна догратися до референдумів на колонках і на туалетному папері. Таких самих, які проводили за донецькими та кримськими сценаріями, коли місцеві комуністи і регіонали друкували “бюлетені” і обовванювали народ до зелених чоловічків.

Тут можна хіба нагадати обіцянку Зеленського встати і піти з посади, якщо він раптом колись порушить закон. Чи знову слабо?

null

Друге. Відкриті дані про опитування Зеленського навіють думки або про корупцію, або чийсь приватний інтерес. Вибори, референдуми держава може оплачувати із бюджету. А на опитування Зеленського в бюджеті грошей не передбачено. А самі “слуги народу” на усі уточнення відповідають, що це недержавні кошти. То від кого цей кеш? Чи не можна було піти звичним шляхом — і замовити набагато дешевше і цілком законне опитування великої соціологічної контори? Де вибірка в 2000 громадян в руках фахівців може дати цілком притомний зріз настроїв суспільства.

Однак очевидно, що мета Зеленського у разі успіху своєї авантюри буде тиснути і маніпулювати тим, що народ бажає, народ хоче, народ погодився. Тобто президенту і його ляльководам треба мати вибірку не кількох тисяч, а хоча б анкети кількох мільйонів.

Але давайте мислити тверезо. Навіть, якщо на виборчі дільниці дійде 35% електорату — треба буде час, щоб знайти ще і будку з опитуваннями Зеленського. Зараз виборчі партії буквально розжовують виборцям, як голосувати за новою системою: де ставити цифри, галочки. В умовах хаосу і нервового напруження, а від страху заразитися коронавірусом — хто контролюватиме, що там навідповідали люди в опитуванні. І урешті, хто це контролюватиме? Далі виникає іще один момент — де шукати фахівців, які уміють проводити опитування? В якому Трускавецькій бурсі молодого політика, а тепер уже і соціолога — вчитимуть цих людей? Бо ж з кадрами в країні настільки біда, що в списки навіть притомних політичних партій беруть інстаграм-моделей, а знайти притомного спостерігача чи члена ДВК — зараз цілий квест. При цьому “слуги народу” кажуть, що гроші не із бюджету, а дали добрі люди. Закрадається тривожна думка, що це просто хтось із великих олігархів вирішив проспонсорувати опитування, щоби потім доїти країну під прикриттям: “А народ же сам дозволив на опитуванні 25 жовтня”.

Партія влади клянеться, що нічого крамольного у питаннях від Володимира Олександровича не буде. Ну, спитають, чи легалізовувати канабіс. Поцікавляться, чи треба знижувати вік випускників до 16 років. Подейкують, буде щось нейтральне про Донбас. Але тут треба чітке розуміння, що Зеленський утратив будь-яке моральне право юзати думку людей заради особистого піару. І підтримання іміджу того, кому типу дуже важлива думка народу. Якби подібна ініціатива пішла від ОПУ минулого року — її справді справді б сприйняли на ура. Але наразі рейтинг гаранта, той самий рейтинг, через падіння якого Зеленський істерично сміється в ефірах ВВС — дуже точно показує, що всі основні питання, заради яких обирали Зеленського, і які будуть обговорюватися на виборчих дільницях, провалені.

Офіс президента усім своїм виглядом показує, що захисник і солдат — це повне зеро. Саме тому країну заводять у безодню Придністровського сценарію і пропонують згорнути опір. Україна повністю провалила боротьбу з коронавірусом, і тому канали ОПЗЖ і уже Ахметова втирають міфи про чудодійну російську вакцину і переконують, що політика і війна — не є причиною тотального примирення і заробітків російськоі фармацевтичної мафії.

Саме близьке оточення Зеленського зірвало спецоперацію із захоплення російських терористів і блокує ТСК з цього приводу. Дійшло до того, що голова британської розвідки свідомо через свого посла доносить деталі бесіди із Володимиром Олександровичем — бо є червоні лінії для єрмаків і демченків.

Той самий Зеленський, який так шукає підтримки громадян — шукає фахівців не серед професіоналів та серед прихильників його політичної сили. А зберігає на посаді Вовка із ОАСК та витягує із смітника прямо на посаду заступника голови свого Офісу Олега Татарова, який брав участь в розгоні Майдану і був одним з найближчих підручних втікача Захарченка і Портнова. І коли у Лондоні ВВС питає його, а що ця людина робить у новій владі, ЗЕ-президент сцить в очі, що Татаров особисто в людей не стріляв і має право…

Зеленський, його радники в особі Михайла Подоляка можуть стільки завгодно розповідати, що просто “сбивают спесь” у критиків влади і це дуже прогресивне рішення. А по факту — канабісом і іншою фігнею суспільство тупо відволікають на виборах від реальних болючих проблем. А ще створюють ілюзії на виборчих дільницях, що владі цікава думка громадян.

null

Він був гумористом, а став аферистом вищої проби.

Ідея Зеленського про опитування з усіх боків одна суцільна афера. Я розумію, що Зеленський прагне зберегти свій рейтинг хоча б на рівні нинішніх 30%. За наш рахунок, за рахунок “зеленого світла” корупції тому невідомому добродію, який оплатить палатки з опитуванням. За рахунок майбутнього держави, бо Придністровський сценарій не додав миру Молдові, а доїдає її саркомою.

Зеленський так і не зрозумів, що він хороший актор лише на сцені Палацу “Україна”. На посаді президента водевілі не злітають.

МАРИНА Данилюк-ЯРМОЛАЄВА

 

Поделиться:
Загрузка...