Почитала в інтерв’ю «Фокусу» заяву Зеленського

91
Почитала в інтерв’ю «Фокусу» заяву Зеленського, що якщо типу РФ нападе з Криму, то будуть мобілізовані чоловіки і жінки.

«Це буде погано для населення. І думаю, що Росія це прекрасно розуміє».
(Та Росія навпаки задоволена буде, якщо ще і потужний фермерський край зробить пусткою як окуповані ордло і північний Крим— моє)
Взагалі-то, дядя бреше і чеше фігню, бо для захисту є така професія військовий. І якби зараз Зеленський зі своїми группі Офісу Президента не зривали оборонне замовлення, не гралися у фейкове «перемир’я» і не повертали совок в українську армію, а якби ще молодожон Хомчак з Тараном менше вилазили на люди із заявими в стилі: ми недолугі для НАТО — було б дуже добре.
Щоби не довелося мобілізувати жінок і дітей Херсонщини — треба дослухатися до таких експертів як Тарас Чмут щодо того, який флот і берегова охорона нам треба.
До слова, 29%, а це друге місце згідно двох опитувань вважають війну на Донбасі особистим болем і загрозою для себе. Тож Шостий брауні хоче посилити цей негатив.
Так, можна мобілізувати чоловіків і жінок. Як в Ізраїлі. Але там не брешуть, що ви подивимось в очі в пошуках миру Сирії, Ірану, Іраку і Єгипту в очі — і станемо хіппі з фалафелем. Але до слова, там таких брауні в президенти і прем’єри не пускали. А Моссад не очолювали дружки як Баканов.
До слова — жінки Ізраїлю пішли початково на війну, бо не вистачало бійців-чоловіків. У нас чоловіки є, просто Зеленському треба поміняти памперс і не чіпати армію.
Кушайте, не обляпайтесь!? durdom.in.ua
Ну от бачите, і Азаров-Пахло вже не під санкціями.
Немає ніякого сенсу Євросоюзу дєдушку пресувать, якщо його подєльніки типу Портнова вже відновили впливи, а колишні соратники по системі типу Богдана з Татаровим навіть знову шановані посади в українській владі поотримували.
А те, що він колись Україні на рахунку 108 тисяч залишив і ледь в «тайожний союз» її не затащів — так зараз українці і не кращі речі над собою дозволяють провертати.
Бо те пограбування, яке влаштували «новиє ліца», навіть мафіозній «сім’ї» не снилося, а золотими батонами тепер жодного антикорупціонера з мільонними преміями не здивуєш.
Ну, а щодо Майдану, який поклав край владі таких тварей як Коля-бімба — то тепер за нього судять самих майданівців, а беркутню на службі поновлюють.
Так що воно ще і повернеться, я не здивуюсь, а може і з Януковичем, бо їх тут багато хто зачекався.
Справжнє прізвище Татарова і судді Вовка – Свинарчук. Але це вже нікого не хвилює. Ніхто не волає: зрада! Подумаєш, Свинарчук!
Яка зрада? Тепер. як у казці: «Вовк! Вовк!» — волав хлопчик, та йому вже ніхто не вірив.
Бо коли волали: Мальдіви! Мальдіви! — всі 75% збудилися. Всі, як один!
А коли пролунало: Оман! Оман! — ніхто й не пукнув з 75%.
Ну, про те, що Зєля — насправді Вальцман я вже й мовчу. Кого це цікавить?
Подумаєш — Вальцман. Буває і не таке. А міг же ж бути Голохвастовим.
Зрештою, він поволі ним і став. Але справжнє прізвище Зєлі – таки Вальцман. І тато його Вальцман, і мама, і брат, якого він задушив ще в колисці, і молодша сестричка, якій він дав пендель, і вона вилетіла у вікно з 5-го поверху. Правда, вижила, і вони знову разом. Зєля і Пендель. Пендель і Зєля.
Бужано-Дубіна теж Вальцман і має дві голови. І його хотів Зєля придушити, але не посмів, бо Бужано-Дубіну породив Бєня. Ну, як Ісак – Якова чи навпаки.
І ось усі ці прекрасні люди, які обіцяли, що «весна прийде – садити будемо», тепер тільки те й роблять, що ховають по норах своїх свинарчуків. І знову ніхто масово не обурюється. Тиша і спокій. «Толька мйортвиє с косамі стаят!». На чолі з Хєрнесом.
А за 3 місяці ще одна весна прийде… а потім ще одна…
А там і коси з серпами затупляться…
Які жнива, коли нічого не посаджено?
Поделиться:
Загрузка...