Почему советник МВФ покинул Украину

126

Старший экономист Европейского департамента Международного валютного фонда Вим Фонтейн, который работал в Украине больше пяти лет, был отозван из страны. Об этом сообщает издание «Новое время».

Фонтейн отвечал в Украине за реформирование финансового сектора, в части которого была реформа украинского корпоративного управления. До этого он отвечал за банковскую реформу, которая происходила во время каденции главы НБУ Валерии Гонтаревой по выполнению условий меморандума с МВФ по поводу выведения с рынка неплатежеспособных банков.

«Он посещал все ключевые судебные заседания по ПриватБанку, можно сказать был полевым генералом», — сообщает источник.

По информации СМИ, причиной отзыва может быть полный провал реформы корпоративного управления (после увольнения Андрея Коболева — ред.) и отсутствие перспектив подписания SLA соглашения и дальнейшего финансирования со стороны МВФ.

P.S.
В 2020 году «Приватбанк» списал с баланса за счет резервов кредиты связанных с Игорем Коломойским и Геннадием Боголюбовым компаний на общую сумму 56,7 млрд грн.

Согласно данным отчености «Приватбанка», на конец марта 2021 года объем задолженности по кредитному портфелю, который он связывал с прежними владельцами, составил 164,5 млрд грн, тогда как на начало 2020 года он оценивался в 210,6 млрд грн, передает Finbalance.

При этом банк отмечает, что «будет продолжать предпринимать меры для возвращения списанной задолженности».

Согласно отчетности, на 1 января 2021 года 76% кредитного портфеля банка составляли были неработающие займы.

Гіркі ліки від популізму та зради
.
Ну ладно крикливі професійні патріоти тепер мовчазні як мертві бджоли, у них робота була така, верещати виключно на замовлення про те, хто кому недорогенька, та від проплаченої люті кидатися плюшовими свинками — але зверніть увагу як здулися наші знамениті колись успішні «тєхнократи».
.
От наприклад Нефьодов, якому «реформи проходили не досить швидко», не проявив заявлених талантів і завалив митницю до рівня розвитого паханату та був зеленими тряпкамі вигнаний до «Голосу», і хоча митницю стали грабувати інші — а він про це мовчить, хіба що за звичкою щось накидує на «порохоботів».
.
Вітренко колись пхав Газпром в хвіст та гриву, а тепер різко став сином своєї мами та ліг під московське лоббі в українській енерегетиці, і знову щось віщує більшовицьке про «незалежний російській газ» та «об’єдннання активів» під аплодисменти Коломойського.
.
У Голіка кілометр доріг чомусь став втричі дорожчім в порівнянні з часами його перебування в команді «бариг», та і ті дороги тепер розповзаються після зими.
.
Супер-архі-тєхнократ Дубілєт запам’ятався хіба що коефіцієнтом 0,88 при «перепису населення» і повною лояльність до пограбування бюджету в уряді «тєхнократа» Гончарука, та і пішов собі помаленьку робити «стартапи» на крадені з Приватбанку гроші.
.
Самий знаменитий «реформатор» та «творець економічного дива Грузії» (куди не може приїхати через кримінальні звинувачення) Саакашвілі — більш ніж за рік не продемонстрував ЖОДНОГО «результату» та навіть «простого рішення», яке б хоч чимось було корисним.
.
З Лєщенка та Найєма технократів не вийшло, парні прийшли в успішні концерни, які тепер кризові — тому вони в цьому списку скоріше як ілюстрація народної мудрості «піздєть не мішки ворочать».
.
Що ж з ними трапилось таке?
Чому після президенства Порошенка різко зникла ефективність цих менеджерів, які тепер генерують збитки, інвестор тікає, а очолювана ними економіка падає гірше ніж під час повномаштабної війни?
Може не такі то були і «тєхнократи», а скоріше пристосуванці, для яких національний інтерес зник одразу з приходом до влади мародерів Коломойського, яким вони з радістю присягнули?
.
В цьому сенсі вони нічим не кращі за фсшних Боцмана та Деркача, бо свідомо підтанцьовують руйнуванню держави, а на війні гірше ворога тільки зрадник — і українському народу дорого обійдеться його довіра до цих «слуг» в дорогих костюмах.
Побачимо, чи спрацюють ці гіркі ліки від популізму та зради.

 

 

Поделиться:
Загрузка...