Початок кінця Президента Зеленського

108
Різкий обвал рейтингу Зеленського і його політсили — ще не кінець. Але це початок кінця Президента Зеленського.
Він сам обрав собі роль царя. Два роки він грав цю роль на запасах, створених до нього.
Тепер кіно скінчилося, апарат зламався, починається шторм.
Щоденні сотні ковід-смертей без кисню та енергетична катастрофа недолугого Уряду Зе, міжнародна апатія через неадекватну зовн політику Зе, помножені на постійну брехню Зе і його монозброду — все це вже тут і тепер.
Не сумніваюся, що офшорний скандал скоро отримає нову серію про нові виведені від оподаткування мільйони. Це знову підірве підтримку Зе в країні та на Заході.
Нестача газу, вугілля і — головне — грошей в поєднанні з прихованими скелетами в офшорному шкафу робить Президента України об‘єктом шантажу вічно готового зжерти нас Кремля.
І ніякі знижки на прокачку газу не заспокоять Путіна. Його цікавить лише капітуляція. І слабий Президент України — його мрія.
Для України з цього є один вихід: вся правда з вуст Зеленського про його офшори, його роль у вагнергейті, його інші гріхи.
Правда доб‘є його рейтинг. Але врятує країну від шантажу Путіна.
Шантажувати того, хто сам про все сказав і вибачився — неможливо.
А далі — дострокові вибори в ВР, створення нової більшості і нового Уряду.
Підзвітного парламенту, а не примхам Президента.
А далі — без іллюзій про Голобородька: захист і будівництво країни через кров, сльози і піт.
Інакше не буває.
PS. Чи вірю я в те, що Зе піде цим шляхом?
Чесно кажучи, ні.
Але вважаю за обовязок озвучити те, що може зупинити набагато гірший для країни сценарій.
Юрій Луценко

Згадалось.
Сьогодні рівно рік від зеленої афери «5 запитань від президента».
Результати цього псевдоопитування так і не відомі. Кошти витрачені. А так звані «бюлетені» ви пам‘ятаєте — були просто викинуті на смітник.
Нічого з так званих «питань» навіть не було винесено на обговорення.
До речі, скоро минає рівно рік як був проголосований ще один так званий «закон про референдум». І що? А також нічого.
Що одне, що друге — звичайна піар-акція для влади Зеленського.
Просто, коли Зеленський буде щось розповідати про свої обіцянки чи проводити чергові опитування — все це можна банально викидати в урну для сміття.
Адже це «сміття» в головах і політиці вже заполонило всю країну.
Андрій Смолій

Рівно рік тому , під час голосування на місцевих виборах, Зеленський і слуги провели аферу «5 питань від Президента».
Тоді Європейська Солідарність звернулася до правоохоронних органів, що до так званого «опитування» Зеленський цинічно залучив дітей.
На жаль, ми не отримали жодної реакції від правоохоронних органів і дитячого омбудсмена.
Як зараз немає реакції на залучення неповнолітніх в ряди тітушок, які днями влаштовували перформенс під будинком Порошенка.
Але повернемося до «5 питань». Нерозкритим залишилося шосте запитання до шостого президента: а хто ж все ж фінансував цю його бздуру?
Олігархи? Тоді це корупція. Якщо з державного бюджету, то про це варто прозвітувати перед платниками податків.
Рік тому керівницвто СН публічно заявило, що опитування ( друк листочків , боксів і тд, а це мільйони гривень в масштабах країни) профінансувала партія.
Ми спрямували запити в НАЗК, і отримали відповідь від шановного Агенства.
В звіті СН за жовтень 2020 ані рядка про фінансування опитування!
Шосте питання до шостого президента залишається нерозкритим: хто платив за цей банкет ?
Українці ведуться на зовнішню мішуру. У нас не прийнято вглядатися в суть. Достатньо сказати: «Генпрокурор без юридичної освіти» і отак кулаком над головою помахати, — і кожне дурко радісно киває гривою. А те, що цей генпрокурор єдиний за всю історію України повернув у бюджет 40 мільярдів гривень (половина військового бюджету) — це вже нікому неважливо. Кожне підгавкує черговому продавцю пірамідок: «Генпрокурор без юридичної освіти, гиги».
І от на цьому гигиканні обрали Генпрокурора з юридичною освітою ізраїльсько-українського Соломонівського університету, нині позбавленого акредитації (через видачу лівих дипломів — хаха). І все наладилося!
В нас більше немає «ОЗУ Януковича», бо «її вигадав Луценко». А за 2,5 роки до бюджету не повернуто ні 40 мільярдів, ні навіть 400 мільйонів.
Генпрокурор без юридичної освіти прийшов і одразу придумав, як Янику впаяти срок. Просто взяв отой лист, який шапкокрад написав путіну з проханням ввести війська, і побудував на ньому звинувачення. До цього власники юридичних дипломів чомусь не могли додуматися без нього. І от нині Яник — державний зрадник і злодій, що в суді отримав 13 років. А його адвокати досі намагаються довести щось в касації.
А от за 2,5 роки зелені, генпрокурори у яких є фількіна юридична освіта, точно така сама, як в нашого зезедента, можуть лише саджати Ріфа, генералів Марченка і Павловського, розпускати портнових і азарових, а проти банди овоча не мають ЖОДНИХ успіхів.
Ось ціна веселим смішкам над зовнішнім замість вглядатися в суть.
Поделиться:
Загрузка...