Плівки Медведчука злили російські спецслужби

168

Українські спецслужби не мали записів телефонних розмов Віктора Медведчука станом на 2020 рік. Відразу три незалежних джерела, повʼязаних з СБУ і ОГПУ, стверджують, що ні Служба безпеки, ні Офіс генпрокурора не мали у своєму розпорядженні записи, які опублікував Денис Бігус. Щонайменше, їх не було на кінець 2020 року.

Цю тезу побічно підтверджує той факт, що зʼявилися вони лише зараз, через два роки президентства Володимира Зеленського. Сам журналіст теж не пояснює походження більше 10 годин переговорів Медведчука з проросійськими терористами.

Виходить, що плівки Медведчука злили російські спецслужби. Звертає увагу той факт, що програма Бігуса вийшла в ефір за три дні до підсумкової пресконференції Зеленського. Хоча ще на початку випуску Бігус признався, що планував премʼєру на червень.

Схоже, і ОП, і українських журналістів втягнули у спецоперацію однієї з кремлівських веж по усуненню конкурента. Справа в тому, що Медведчук конкурує з Дмитром Козаком за контроль над ринком паливно-мастильних матеріалів окупованого Донбасу. Це той самий Дмитро Козак, який є близьким радником Путіна і партнером української влади на переговорах з мирного врегулювання.

А оскільки Козак має прямі контакти з Києвом, цінність Медведчука з його 5% рейтингом для Москви різко впала.

focus.ua

Поделиться:
Загрузка...