Піонтковський: Путін приречений

190
Президент Російської Федерації Володимир Путін приречений на поразку і коли його авторитарний режим буде повалено, відома нам Росія припинить своє існування

Про це повідомив політолог Андрій Піонтковський у програмі «Студія Захід з Антіном Борковським».

«Стратегічно Путін приречений. Володін своїм гаслом «Немає Путіна, немає Росії» в чомусь таки має рацію. Коли не буде Путіна, не буде й цієї путінської Росії. Буде якась інша. Ми на неї подивимось і кожен відносно своїх можливостей постараємось вплинути на розвиток цієї нової Росії», – зазначив політолог.

Піонтковський зауважив, що повалити режим Путіна можуть навіть самі росіяни, якщо продовжать активно виходити на протести.

«Зараз проходить безпрецедентна кампанія залякування. І якщо у цій атмосфері на вулиці російських міст вийде навіть така ж кількість людей, яка вийшла в минулу неділю, по Росії – бл. 150 тис, у Москві – 30 тис, – якщо цей результат не зменшиться, значить процес очищення Росії від путінської влади вступив у свою заключну стадію. Якщо ж методами залякування, фізичного арешту, вдасться якось затримати розвиток цього протестного руху, значить хвороба проникне глибше й агонія продовжиться ще якийсь час».

Політолог також додав, що спілкування 46-го президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним – це цілком новий стиль спілкування з лідером авторитарного режиму.

«У прес-релізі Білого дому ключове навіть не те, що Джо Байден говорив про російську агресію, як не крути, це банальність, а остання фраза, в якій американський президент заявив, що Сполучені Штати разом зі своїми союзниками і друзями будуть твердо протистояти зловмисним діям Росії у всьому світі», – наголосив спікер.

Поделиться:
Загрузка...