Піймати Медведчука

112
«а Віті нема вдома…» (с)
(Віталій Гайдукевич)
Зелені Чоловічки:
Марченко написала, що куми Путіна зараз відпочивають в Хорватії. Тобто навіть підозру Медведчуку підписали, саме тоді, коли він не в Україні.
Alex N Alex Noyt:
Баканов заявив, що Медведчук може і в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік на расію.
Ти ба який ребус, бідне СБУ не в змозі було зрозуміти, коли піймати Медведчука — чи то на 9 травня у Києві, де він гуляв спокійно на камеру, чи то на пленарній сесії у ВР.
Ось же теорема Фєрма яка — надскладне питання для зеленої влади. Чи то питання було зовсім не в тому, щоб піймати та посадити Медведчука?
Це ж не ветеран російсько-української війни, чи то не волонтер або медик, яких можна штурмувати загоном автоматників з БТРами…
Дуже показово:
— ДБР, СБУ та “Альфа” проводять обшук у волонтера та ветерана Марусі Звіробій
— Спецназ МВС «Корд» штурмує квартиру Ріфа, де знаходяться його діти.
— Спецназ ДБР штурмує музей Гончара
— Охорона Медведчука не пускає в будинок контррозвідників СБУ…
Алексей Петров:
Show Must Go On
Берите лист бумаги и записывайте. В середине февраля, Медведчуку выкатывают санкции. Не за проезд перекрёстка на красный свет, а за финансирование терроризма. Серьёзное заявление? Более чем. Но через день, кроме самого заявления, ничего нового.
И через неделю тоже.
Даже через месяц, ничего.
И через два месяца тоже, ничего. Совсем. Ни тебе підозри, или обыска какого то, пусть самого завалящего. Хотя бы учебного, для напугать. Неа. Ти-ши-на!..
И лишь спустя три месяца, наконец-то нашли где живет Медведчук, чтобы провести обыск. (Даже підозру наконец-то выписали). А что хотели найти спустя три месяца? Тачанку с пулемётом, будёновку и томик сочинений Ленина? Аххххх… Ууууулииииики? Ну да, ну да… Спустя три месяца после крика «Шуууууухер!».
Так и лежат улики. Месяцами ждали следователей. Три чемодана возле входа, слева от двери. Там же где тачанка и будёновка…
Дмитрий Чекалкин

Поделиться:
Загрузка...