Підвищення грошового забезпечення на наступний рік військовослужбовцям не буде

79
Підвищення грошового забезпечення на наступний рік військовослужбовцям не буде, все залишиться як є, про це заявив міністр оборони Таран. І не дивно, за два роки правління нових посадовців не те що зарплата не зросла, а і техніку не закуповують.

Комплекси Нептун, Стугна, Вільха, Богдана дзуськи! Не закуповують, не проводять випробування або затягують їх, і складається таке враження, що діють в інтересах ФСБ та послаблюють обороноздатність держави.
+ виплати 2 млрд військовослужбовцям заборговували за цей рік.
З 2014р кожен рік зарплата підвищувалась, кожен рік закуповувалось нове обладнання, розроблялись нові машини, з нуля зробили програму «ракетний щит», відновили замкнутий цикл на виробництві, щоб не залежати від РФ.
Як тільки прийшли зелені, гроші всі кудись зникли і армію, яка стоїть на захисті держави та спокою, почали шпиняти, принижувати, та розвалювати.
Якщо почнеться повномасштабна агресія РФ, чи новий виток ескалації, або спроба бліцкригу, ми знов опинимось в тій ситуації, що й у 2014р.
Я вважаю ці дії сплановані та президент особисто несе за це відповідальність! Якщо ця ситуація така сама як і з вагнерівцями, то це 100% знищення обороноспроможності та гра на боці ворога. Хто б що не казав про вступ до НАТО та ЄС.
P.S нагадаю, що Янукович теж казав, що треба в ЄС, а потім щось пішло не так…
Semen Kabakaev
Міністр Оборони Таран заявив, що підвищення забезпечення на наступний рік для військовослужбовців черговий раз не буде.
.
З 2014 року, в умовах зруйнованої економіки та розкраденого Януковичем бюджету, Порошенко та Турчинов щороку знаходили можливості закуповувати нові види озброєння, будувати ракетну програму та підвищувати виплати військовим.
З 2019 року усі підвищення зарплат та виплат зупинилися, ДОЗ не виконується, а у МО борг перед армією по виплатах 2 мільярди гривень.
.
Президенте Зеленський, ви маєте негайно втрутитися, бо Вам бреше Ваше оточення.
Те, що зараз відбувається — це диверсія та саботаж в умовах війни. Зараз іде підрив обороноздатності нашої країни, а армію залишають без необхідної модернізації та нового озброєння.
.
На наступний рік багато того на що планується витратити бюджет не піде напряму до ЗСУ, а буде роздано на віртуальні програми по закордонах, які не гарантують нам підвищення обороноздатності.
Ваше оточення вводить вас в оману заради розкраданння бюджету та підриву можливостей українського війська.
Саботують вони, а відповідати, як Верховному Головнокомандувачу — Вам. Схаменіться. Це ж і Ваша країна.
Поделиться:
Загрузка...