Підрозділи Нацгвардії вперше десантувалися з літака

92

Під Києвом підрозділи Національної гвардії України вперше виконали стрибки з літака АН-26 з висоти 800 та 1500 метрів.

Протягом тривалого часу підрозділи загонів спеціального призначення НГУ проходили спеціальну підготовку для того, щоб виконати елемент десантування з літака, — повідомляє Прес-служба Національної гвардії України.

«Особливості десантування з літаків полягають в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані і десантування можна здійснювати з великих висот», – зауважив підполковник Ярослав Кравець.

Приземлення відбулося на відповідний майданчик для того, щоб у подальшому бути наготові виконувати тактичні завдання.

«Для парашутного десантування – це важливий крок, вперше виконати прижок з літака. Сьогодні – прекрасний день для Національної гвардії України. Я дуже цього чекав цього часу. Стрибок відрізняється швидкістю, повітряним судном. За роки незалежної України – це перший стрибок з літака», – висловив свої враження нацгвардієць Сергій.

Подібні стрибки дають змогу військовослужбовцям спеціального призначення НГУ здійснювати стрибки в складних метеорологічних умовах і швидко доставляти особовий склад для виконання бойового завдання за потреби. Десантування може здійснюватися і зі зброєю, і з грузовими вантажними контейнерами. Такі стрибки потребують від особового складу злагоджених дій та високої підготовки.

Командування Національної гвардії України запевнило, що і надалі проводитиме навчально-тренувальні стрибки з літаків різних типів.

Поделиться:
Загрузка...