ПІДОЗРА-ЗРА і дупа Трампа

9 093

Я зараз напишу річ жорстоку за яку багато хто мене обкладе лайкою – навіть гарно що ДБРуни таки зважилися на направлення в ГПУ проекту підозри п’ятому президенту України Петру Порошенку. А от нехай. Нехай оголошують підозри. Нехай виконують всі інші обряди. Нехай.

І пишу я це не тому, що направлення ДБР у ГПУ проекту підозри (всього лише), це явно кращій спосіб відволікти суспільство від новини, що Зеленський любить дупу Трампа (за словами радника із політичних питань посольства США в Україні Девіда Голмса, з повідомлення CNN) – після Яременка що замовляв повій, після Богдана якого дівчата не люблять, після прагнення керівників «Слуги народу» аби їхня партія була сексі. Очевидно, якби не проект підозри Порошенку, суспільство б зараз захоплено обговорювало сексуальні особливості президента Зеленського, проте…

Розумієте, саме по собі звинувачення в корупції без вироку суду – пустий звук. Подумаєш – звинувачення! Киссинджер і Чейні такі звинувачення мали пачками. Кристин Лагард виїздила до США щоразу як її викликали в суд по фінансових гріхах з минулого. По діяльності фондів Трампа і Клінтон ФБР розслідування веде ще й досі. І що? І нічого. Запідозрити – не засудити.

Щойно ЗЕсиловики зробили кілька карколомних кроків, які відхаркуватися ними будуть ще дуже довго. Вони заарештували і відправили в СІЗО генерала Марченка (військових можна тільки на гауптвахту), офіцера який ЗСУ взув, вдягнув і нагодував – голова ДБР Труба не придумав нічого кращого ніж виставити ролик де прострілюють не бронеплити, а балістичний пакет бронежилета, як доказ того що «броніки прострілюються». Вони заарештували Олександра Писарука, колишнього заступника голови НБУ Гонтаревої, а останнім часом – голову банку «Райфайзен». Вони заарештували керівника Укрексімбанку Олександра Гриценка (який підняв банк з руїни на 2014 р. до топ-3 надійних банків України) – в бандитській манері на очах у дитини.

Всі ці кроки уже привертають увагу Заходу. Всі ці кроки уже викликають питання до чинної влади. Богдан уже виправдовується ніби Писарук – то справа НАБУ, а воно у них незалежне (і тому не помічає витівок нардепа Геруса і міністра Оржеля на користь Коломойського…). Щодо політичного переслідування Петра Порошенка – США вже висловилися недвозначно.

Вони хочуть слідства? До нього буде прикута увага всього світу. ЗЕкоманді доведеться зробити одне з двох – або цілковито і остаточно розписатися у своєму свавіллі, або… І так, увести Україну під Москву під маркою «Захід нас не любить» — не вдасться. Якщо хтось забув – саме така спроба була причиною Революції Гідності. Нині в країні тисячі ветеранів війни з тою самою Росією – мало не здасться нікому.

А відтак – висновок очевидний. Ми побачимо ще тріумфальний вихід з-за грат і генерала Марченка, і Писарука, і Гриценка, і все це на тлі неймовірних економічних досягнень ЗЕкоманди.

Знаєте, римляни колись перед карфагенським полководцем Ганнібалом відступали через всю Італію – для Ганнібала це погано завершилося. ЗЕкоманда сильно помиляється якщо думає, що такими кроками вона когось залякує. Ні, вона просто скидає останні свої козирі. Коли всі підозри і справи розваляться через їхню штучність – сказати їм буде більше нічого. А справи розваляться.

Тоді питання любові Зеленського до певних дуп стане ду-у-у-уже актуальним.

Дмитро «Калинчук» Вовнянко

P.S.

Светлана Самборска:
Полтора месяца прошло, как мировые СМИ был полны Моникой Зеленски, теперь на всех передовицах: «Лидер Украины любит зад Трампа».

Аркадий Бабченко:
«Трамп громко спросил у Сондленда, готов ли Зеленский начать расследование дела против Джо Байдена.
Сондленд ответил, что украинский Президент сделает “все, что вы попросите его”, потому что он “loves your ass” (дословно – “любит вашу задницу”, – ред.).

Всему миру, за исключением десяти политических обозревателей, совершенно похер, что говорили в Конгрессе.
Всему миру совершенно похер, что сказала Йованович и как её провожали аплодисментами.

Мир вообще нихера ни разу не смотрит нудную многочасовую многомесячную хренотень по расследованиям и докладам какого–то там бывшего посла в какой–то там Украине.

Мир идет с утра к метро и видит только то, что по дороге попадается им на стойках прессы В ЗАГОЛОВКАХ.
Только они остаются в головах у 99 процентов населения. А в заголовках про всему миру написано — Президент Украины Зеленский любит ж@пу Трампа.

И совершенно похер, что там идет дальше в статье под этим заголовоком.
А уж что там было в Конгрессе на самом деле — похер вдесятирне.
А заголовки — такие.
Ну, поздравляю, чо.

Поделиться:
Загрузка...