Піаніст-уклоніст став танкістом…

85
Віталій Гайдукевич:
Сьогодні лизоблюди в генеральських погонах плюнули в лице живим і в пам’ять загиблим. Ви точно вже бачили, як…
Це дніщє, ганьбище, але і вирок — чекати на якесь нове мислення від людей які спромоглися на таке — ображати власну адекватність.
«Генерали відкрили пам’ятник воїнам ЗСУ з обличчям Зеленського та командувача Сухопутних військ. Церемонія відбулась сьогодні, у День Сухопутних військ, на території Командування СВ ЗСУ, що на вулиці Дегтярівській…»
«Да у тебя же папа — педагог,
Да ты и сам позорный пианист,
Да у тебя же все наоборот,
Какой ты, нафиг, танкист?» рос. (с) майже Жукі
Валерій Прозапас:
Скоро Зе «Малую зємлю» напише, як Широкине відбивав — такого Брєжнєва нам готують, мало не покажеться…
***
Люди, які йшли до влади під гаслами «сажать!», «вішати порохоботів!», «загонім Петра!», «ні обяцянок, ні пробачень!», кошмарили населення фейками про «наживання на крові» та при зростаючій економіці нагнітали соціальну істерію — тепер просувають чергову методичку імені Єрмака-Подоляка про «меншість, яка розколює суспільство».
Тобто фейки про «свинарчуків» та «небажання закінчувати війну» країну не розколювали.
І воплі на стадіоні про «тисячі добровольців за гратами» та «Ротердам» теж не розколювали — як і сотні інших пропагандиських штампів, синхронізованих з «Росія 1+1».
А зато відмова частини суспільства мовчати через реваншиста Татарова в ОП та відновлення впливу реваншиста Портнова на суди та ДБР — «розколює» квітуче суспільство.
І протести проти спроб протягнути путінські «формули», проти переслідувань військових, проти дикої ситуації з взяттям в заручники Антоненка — теж «розколює».
Про пограбування бюджету, державних підприємств, антиковідного фонду, про падіння економіки на 11% — треба мовчати, щоби не «розколювати».
А факт зростання податкового тиску, збільшення тарифів з одночасним зменшенням субсидій — то взагалі як той казав»табу», бо суспільство «розколеться» навпіл.
Абсолютне невиконання «слуґамі» та «слуґою» передвиборчих обіцянок, тотальний дерібан та деградація держави ще не до кінця усвідомлені суспільством — тому йому сценаристи «Квартала» намагаються вчергове заліпити очі образом «внутрішнього ворога», за передвиборчою калькою.
До речі — саме за такою схемою брехні та маніпуляцій масовою свідомістю тримається при владі 20 років і товаріщ Путін, практики якого вже очевидно намагаються впроваджувати ці нещасні «новиє ліца».
Цю матрицю маємо зламати.
Насправді вона набагато слабкіша за стійло Януковича, просто більш гнучка і підсилена інформаційними технологіями — але ж і ми останні п’ять років часу не втрачали, правда?
Поделиться:
Загрузка...