Петро Порошенко: Вони хочуть нас залякати

121

«Якщо озброїти «Беркут» ебонітовими паличками, а протестуючих одягнути у вовняний одяг, можна виробляти електричний струм». Так представники діючої влади жартували, звертаючись до Януковича. У той час коли увесь український народ, мільйони людей вийшли на майдани своїх міст.

Тож нема жодних ілюзій щодо діючої влади і їхнього ставлення до подій Революції Гідності.

Натомість ми усі добре пам’ятаємо і 30 листопада, і 1 грудня, і проломлені голови активістів на Банковій. 11 грудня — перший нічний штурм Майдану. Перші жертви — Нігоян та Жизневський. Дуже добре пам’ятаю ранок 18 лютого, коли під пострілами «беркута» бійці 14 сотні падали пораненими, і ми їх евакуювали із Маріїнського парку. Пам’ятаю, як нас тоді хотіли залякати. Але ми показали: ми нікого не боялися, не боїмося і не будемо боятися!

Справи Софії Федини, Марусі Звіробій, Тетяни Чорновол теж про це. Вони хочуть нас залякати. Але в умовах, коли країна занурилася в економічну, політичну, безпекову, соціальну кризи, все, що ми робимо — намагаємося об’єднати Україну. Для того, щоб захистити державу і людей від цих викликів.

А що роблять поплічники Януковича, які зараз знову при владі? Адвокат Єфремова Смирнов очолює в Офісі Президента координацію роботи правоохоронних органів і судової гілки влади. Портнов радить ДБР, проти кого порушувати справи. А за комунікації у нього відповідає адвокат Януковича Бабіков, який безпосередньо відповідає за організацію свавілля над Тетяною Чорновол.

Сьогодні ми нікого не закликали сюди приходити, бо треба дотримуватися соціальної дистанції. Але ми точно не дамо владі скористатися коронавірусом, щоб потайки спробувати затиснути опозицію.

Дуже дякую всім, хто сьогодні з нами. Ми будемо продовжувати боротьбу Революції Гідності. Ми зробимо все, щоб захистити Україну. Вони нас точно не залякають.

Ми разом! Слава Україні!

Петро Порошенко

Поделиться:
Загрузка...