Петиция об увольнении Ермака набрала более 25 тыс. голосов

45

Петиция с требованием уволить главу Офиса президента Андрея Ермака на сайте главы государства набрала необходимое для рассмотрения количество голосов.

Петицию под названием «Уволить и привлечь к уголовной ответственности главу Офиса президента Андрея Ермака» обнародовал 1 апреля 2020 года Иванов Александр Ярославович.

По состоянию на 12:00 23 апреля, петицию поддержали более 25 тыс. 100 граждан. Такое количество голосов означает, что президент Владимир Зеленский должен рассмотреть и ответить на петицию.

Автор петиции считает, что после назначения Ермака главой ОП произошло резкое ускорение «процесса капитуляции Украины перед Россией». В частности, этому способствует контактирование Ермака с заместителем главы Администрации президента РФ Дмитрием Козаком, который является автором плана «примирения» Приднестровья и Молдовы.

Также, по мнению инициатора петиции, Консультативный совет в рамках Трехсторонней контактной группы необходим РФ для того, чтобы представители ее оккупационных администраций стали стороной переговоров с Украиной.

Еще одним основанием для увольнения Ермака автор петиции считает то, что брат главы ОП якобы торговал государственными должностями.

«Господин президент, время определиться и выбрать на чьей вы стороне — коррупции и капитуляции перед Россией, или на стороне демократической, независимой, некоррумпированной Украины», — добавил Иванов.

Ранее сообщалось, что СБУ отказалась возбуждать уголовное дело по факту согласия Ермака на создание Консультативного совета с представителями ОРДЛО.

P.S. Текст петиції

Після призначення Андрія Єрмака керівником Офісу Президента різко пришвидшився процес капітуляції України перед Росією. Глава Офісу має тісні контакти із заступником глави адміністрації Путіна – Козаком, який є автором «примирення» Придністров’я та Молдови. Чим воно обернулося для Молдови, добре відомо – через Придністров’я Росія дестабілізує Молдову. Будучи винуватцем війни 1992 року, Росія зайняла місце миротворця та посередника у переговорах між Молодовою і Придністров‘ям.

Такий самий сценарій Росія прагне реалізувати і в Україні, а його провідником тут є Андрій Єрмак. Незадовго після призначення Єрмака на посаду глави Офісу Президента він, разом із Кучмою, підписався під створенням так званої Консультативної Ради в рамках ТКГ у Мінську. Фактично, в разі її створення, представники російських окупаційних адміністрацій із тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей стануть стороною переговорів із Україною. А Росія із агресора та окупанта перейде в статус посередника і миротворця. Це позбавиться РФ відповідальності за війну проти України та окупацію Криму та Донбасу.

В силу різних обставин цей процес поки вдалося призупинити, але Єрмак заявляє, що готовий й надалі втілювати цей антиконституційний план. Тому єдиною гарантією, що він не реалізує цей задум, є його негайна відставка та кримінальна справа за ознаками державної зради.

Крім того Андрій Єрмак став уособленням корупції в команді Зеленського. Єрмака та його родича звинувачують в торгівлі державними посадами. Корупція завжди була зброєю Росії у війні проти України, як і пропаганда, танки чи артилерія. Завдяки корупції РФ завжди мала і має сьогодні має значну п’яту колону в українській політиці й владі. Завдяки корупції Росія зупиняла реформи та рух України в НАТО і ЄС. Завдяки корупції Росія знищувала нашу безпеку і оборону. І сьогодні, використовуючи корупцію, держава-агресор робить все, щоб змусити українську владу піти на капітуляцію.

Андрій Єрмак сьогодні є уособленням двох головних загроз для України – капітуляції у війні з Росією та корупції у новій владі.

Так само, із засобів масової інформації відомо, що Андрій Єрмак застосовує тиск на депутатів Верховної Ради України.

Пане Президенте, час визначитися і вибрати на чиєму ви боці — корупції і капітуляції перед Росією, чи на боці демократичної, незалежної некорупмонованої України. Якщо ви на боці України, то Андрій Єрмак має бути негайно звільнений, а компетентні органи повинні розпочати кримінальні провадження за фактами державної зради і корупції.

Іванов Олександр Ярославович

Поделиться:
Загрузка...