Первый замглавы ОП Трофимов: в отношении религии был выбран «лукавый вектор»

59

Прошлая власть «дискредитировала действия миллионов верующих украинцев», в отношении религии был выбран «лукавый вектор», — первый замглавы ОП Трофимов=====

Пам’ятаєте, коли Порошенко і команда активно лобіювали створення української церкви, то в суспільстві активно пополяризувалася і просувалася думка про те, що держава і влада не має вмішуватися в питання церкви?

І особливо популярною така думка була в серед прихильників Зеленського, який не тільки висміював Томос, але й намагався позиціонувати себе як людину сучасну і просунуту, поза середньовічними церковними справами.

Сьогоднішня риторика товаріща Трофімова є нічим іншим як доказом того факту, що всі ті історії про невмішання держави в церковні справи були зовсім не проявом ацерковності і нейтральності, вони були спробою зупинити створення української церкви і української держави в цілому.

Товаріщ, який розказує про неправильність поступку по відношенню до мільйонів українців, свідомо клеймує і плює в душі іншим мільйонам українців, розказуючи, що їх конфесія є лукавою. Хто він такий щоб це робити? І хто уповноважував його на подібні заяви?
Не кажучи вже про те, що українська церква є офіційною визнаною церквою, на відміну від московського патріархату.

І саме такі таваріщі, приходячи до влади впродовж 30 років, на хвилях проукраїнських сподівань і робили все можливе, щоб Україна залишалася в полі впливу кремля.

Чи хтось з нас сьогодні сумнівається в тому, що якби Порошенко і попередня влада свого часу не вибороли безвіз, Асоціацію, Томос і не внесли в Коституцію зміни щодо ЄС і НАТО, не прийняли би закон про мову, то сьогодні такі дєятєлі б розказували про «лукавий вєктор» і всяко протистояли не те що цьому вектору, а й самій ідеї, що Україна є самостійною і незалежною державою?

Ну і звісно, питання тут не тільки про церкву. Створення української церкви — це питання існування української державності і це наочно показано на відео.

Поделиться:
Загрузка...