ПЕРШИЙ ПІШОВ!

72

Дослідженнями центру «Социс» щодо соціально-політичної ситуації у столиці зафіксовано, що на перше місце серед електоральних вподобань киян ВПЕРШЕ після минулорічних виборів вийшла партія «Європейська Солідарність».

Пряма мова виконавчого директору центру «Социс» О.Чашковського: «Ми опитували людей за телефонними номерами, які були випадково згенеровані, і відбирали киян. Питання звучало так: «Якби наступної неділі відбувалися вибори до Київради, за яку партію ви б проголосували?» Серед тих, хто визначився з вибором, «ЄС» набрала найбільше голосів — майже 21%.»

Додам від себе… Київ — локомотив політичних процесів у країні, а тому його настрої традиційно (у більшій чи меншій мірі) розповсюджуватимуться на інші регіони. Подібне опитування «слуги» провели ще минулого тижня і, за моїми даними, Зе був у тихій паніці. А трохи прийшовши до тями, дав доручення максимально торпедувати Порошенка як іформаційно, так і за допомогою ГБР. Саме з цим і пов`язане висмоктане з пальця діло по картинам.

Щодо Кличка, то «слуги» у якості першочергового розглядають варіант домовленості з ним, бо його можливі конкуренти (Пальчевський, Ткаченко, Тищенко) поки за популярністю поступаються діючому меру. Правда, в запасі у зелених є таємна зброя — Саакашвілі. Але цю гранату без чеки вони тримають на самий крайній випадок.

На цій хвилі я б рекомендував ЄС рекомендувати погодженого кандидата. Це можуть бути той самий Кличко, Ірина Геращенко, Гайдукевич, Забродський, Ар`єв… Не зайвим було б організувати прозорий прамеріз на предмет вподобань жителів Києва. Але то вже питання стратегії.

Як би там не було, початок покладено: кияни вже наїлися пустих зелених щей, і готові повернутись до здорового українського борщу. Смачного!)

Helgi Sharp

P.S. Колишні посли США просили передати Зеленському, що він — кретин.

Баба і кіт

Поделиться:
Загрузка...