«ПЕРЕМИР`Я» ПО-ЗЕЛЕНСЬКОМУ

10 123
Окупанти свідомо та цілеспрямовано спричинили масштабні пожежі на Луганщині, які забрали життя вже 9 людей, ще 12 опинились в лікарні.
Ворог безперешкодно використав на різних ділянка трасуючі кулі для підпалу сухостою. Через складні погодні умови, пожежа вже охопила 85 гектарів підконтрольних Україні територій та змусила близько 1000 людей покинути свої домівки.
Фактично, окупанти вбили 9 українців, бо через Зеленського армія не має можливості захищати мирне населення:
? заборонена розвідка на передовій, тому неможливо зупиняти диверсійні групи;
? заборонене снайперське прикриття, без якого терористи спокійно використовують трасуючі кулі прямо на лінії фронту;
? заборонено відкривати вогонь для придушення провокацій.
Відповідальність за катастрофічну пожежу в Луганській області і за загиблих в ній Зермак ділить з російськими окупантами – це ціна фейкового перемир’я.
Via ТК Зелені чоловічки.

В масштабних пожежах на Луганщині вже загинуло 9 людей, ще дванадцять наразі постраждало. І це, на жаль, не межа…
Те що це зробив московський ворог — немає сумнівів. Понад 140 осередків пожеж по по всій області, підтвердження з боку штабу ООС, що це прямі підпали з боку окупаційних військ — не лишають сумнівів. Маємо про пряму спецоперацію Кремля. Проте, чому зараз? Чому це почало відбуватися саме вчора?
Перше. За 25 днів — місцеві вибори. Росії потрібно максимально загострити обстановку та підвищити градус напруги серед місцевого цивільного населення. Дестабілізувати ситуацію та просунути свої наративи про «погану Україну» та «хорошу Росію і терористичні республіки».
Друге. Давайте не забувати, що сьогодні в Італії почався черговий етап суду над Віталієм Марківим, якого за надуманими Кремлем звинуваченнями тримають у в‘язниці за речі, яких він не скоював. Практично все керівництво ДСНС полетіло на суд, а це означає, що саме зараз Росія може максимально ускладнити ефективність ліквідації пожежі.
Третє. Геополітичне. Відволікати увагу від тої ж справи Марківа. Цей підпал відволікає від захисту в геополітичному контексті прецедентної справи представників України, які туди вирушили (яке б відношення до них зараз не було б) на захист українського військового.
В цьому контексті мав би сказати слово і Зеленський та його офіс. Проте, крім маленького допису ми не бачимо реальних заяв щодо участі РФ у черговому злочині проти України…
Що робиться на фронті?
Шалені пожежі. Окупанти підпалюють ліси, траву. Палають цілі райони.
Факти підпалів вже очевидні.
Горять села, домівки, ліси.
Це нам отвєточка за Сибір.
Підпалюють трасєрами, сигналками, роблять підпали і диверсанти.
Ситуація вкрай важка.
Масштабные пожары в Луганской области имеют признаки умышленных поджогов. Об этом министр внутренних дел Арсен Аваков заявил в эфире канала «Украина 24«.
Аваков допустил возможность поджогов со стороны российских оккупационных войск. «Мы с этим сталкивались чуть раньше, летом, когда мы видели, что умышленный поджог идет в нашу сторону. Сейчас мы видим похожие приметы, следователи занимаются этими вопросами вместе с военными», — сказал министр.
——-
Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что  пожары на Луганщине не стоит связывать с обстрелами. Об этом президент заявил на брифинге в Ровенской области.
———
В штабе ООС заявили, что пожар в Луганской области возник в результате обстрелов российских боевиков с применением трассирующих пуль.
———
В Станично-Луганской райгосадминистрации заявили, что пожары возникли из-за обстрелов российских боевиков.

Поделиться:
Загрузка...