Печерський суд арештував усе майно Петра Порошенка

42

Печерський суд Києва у вечір перед Різдвом арештував майно експрезидента України Петра Порошенка.

Суддя під час оголошення перерахувала все майно та активи Порошенка, на які наклали арешт. Серед них, зокрема, квартири у Вінниці та Києві, садиба у Козині, земельні ділянки, акції Порошенка у низці приватних компаній.

Ухвала суду «підлягає негайному виконанню слідчим прокурором», її можна оскаржити в апеляційній інстанції, наголосила суддя.

Повний текст ухвали суду обіцяють оприлюднити 14 січня.

Захисники Порошенка обіцяють подати апеляцію на рішення та заявили, що воно — замовлення офісу президента. Вони також планують звернутися у Європейський суд з прав людини.

За словами адвокатів, мова може іти про все майно, яке офіційно задеклароване Петром Порошенком.

Згодом офіс генпрокурора уточнив дані щодо майна.

«Суд прийняв рішення про накладення арешту на майно підозрюваного, яке належить йому на праві власності відповідно до інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно та реєстру прав власності на нерухоме майно, державного реєстру іпотек, єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна. Зокрема, це об’єкти нерухомості, корпоративні права та інше», — заявили там.

Прокурори наполягають, що подача та розгляд клопотання відбулося із дотриманням всіх процесуальних норм.

«Абсолютне беззаконня»

Адвокати колишнього президента вважають рішення суду порушенням усіх процедур.

За словами адвоката Порошенка Ігоря Голованя, про засідання суду адвокатам стало відомо з смс-повідомлення, яке надійшло напередодні на телефон одного з адвокатів.

Розгляд, за його словами, вівся на клопотання прокурора ДБР, однак бюро не має права клопотати до Печерського суду, оскільки перебуває у Шевченківському районі.

«Ми ж знаємо, що це офіс президента і особисто президент Зеленський переслідує Порошенка, а ДБР, офіс генпрокурора — це лише інструмент. І ось чому вони знову йдуть до Печерського суду», — заявив Головань.

Крім того, каже він, за чинним законодавством розглядати такі клопотання можна лише у присутності Порошенка.

порошенко
Одним з приводів виїзду з України Порошенко називає зустріч з Вселенським патріархом, яка відбулась цими вихідними

«Ми бачимо абсолютне беззаконня, нехтування нормами права, спрямоване виключно на одне: перешкодити лідеру опозиції здійснювати політичну діяльність», — наголосив після рішення суду Головань.

Сам Порошенко зараз перебуває за кордоном, однак вже оголосив, що повернеться в Україну 17 січня.

«Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні», — написав Порошенко у фейсбуку.

Підозра у держзраді

20 грудня ДБР та СБУ оголосили, що Петра Порошенка підозрюють у державній зраді через постачання вугілля на українські ТЕЦ з «ДНР» та «ЛНР».

Правоохоронці кажуть, що надіслали йому підозру поштою. Однак захисники експрезидента твердили, що підозру їхньому підзахисному в законний спосіб не вручили.

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова не підписала підозру, як це передбачає закон. Натомість вона пішла у відпустку, а підпис поставив один з її заступників.

«Він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва РФ, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР», — заявили слідчі.

«На думку слідства, своїми діями фігуранти провадження поставили енергетичну сферу України у залежність від РФ та терористичних організацій», — заявили у ДБР.

порох

Головний умисел Порошенка, за версією слідства, полягав у «задоволенні власних політичних інтересів, недопущення падіння політичних рейтингів та рівня довіри в результаті можливого подальшого загострення відносин з країною агресором — Російською Федерацією».

Інших пояснень щодо можливих корисливих мотивів Порошенка чи особистої фінансової вигоди у підозрі знайти складно.

Свою провину Порошенко повністю заперечує.

У цій справ спільником Порошенка фігурує один з лідерів «Опозиційної платформи — За життя» та кум Володимира Путіна Віктор Медведчук, який відкидав усі звинувачення.

Він перебуває під домашнім арештом.

Після повернення на Порошенка чекає обрання йому запобіжного заходу. Слідство вимагає арешту або застави у мільярд гривень.

Зелені покидьки замість державних справ наклали арешт на майно Порошенко.
Щойно Печерський суд Києва арештував все майно Порошенка в рамках так званої «підозри».
Подання Генпрокуратури також підписане сьогодні. І от, вуаля, блискавично винесено рішення.
За зовсім не дивним «збігом» обставин сталось це після зустрічі двох давні бізнес-партнерів у Буковелі: Зеленського та Коломойського.
Тобто замість адекватної політики на захист країни — зелені просто добивають залишки правової держави.
А ось на фото праведні труди спражнього «лідера». Поки його псевдокоманда виконує незаконні вказівки по знищенню опозиції, Володимир Олесандрович відривається на курорті.
Що ж, погана новина для зелених: брехнею та злочинами світ пройдеш, а назад не повернешся.
Андрій Смолій

Хто така суддя Віта Бортницька, яка ухвалила арештувати майно Порошенка?
Перше.
«Суддя Майдану”, яка ухвалила взяти під варту людину з інвалідністю за участь в Революції Гідності.
Друге.
Суддя, яка розглядала питання про обрання запобіжного заходу народному депутату Віктору Медведчуку. Бачимо, що так розглянула, що Медведчук ніжитися на домашньому арешті, а його заправки Glusko оформлюють на якогось грека, щоб обійти санкції.
Третє.
Віта Бортницька фігурує у справах Гео Лероса. Зокрема, 29 грудня відмовила йому у зміні запобіжного заходу, щоби той міг з’їздити ди 94-річного діда. Так, Банкова і Зеленський мстять за той самий палець.
Чотири.
Саме Бортницька В.В. відхиляла клопотання захисту Андрія Антоненка про зміну запобіжного заходу. І Ріф продовжував лишатися за ґратами.
І п’яте.
Вишня на варенику з бринзою. Кандидатську та дуже цікаву тему «Спрощений порядок видачі осіб з України» Віта Бортницька захищала у Олега Татарова, він був її науковим керівником. А отже, це дуже залежна людинка в плані успішного успіху.
По-моєму, Зеленський виростив собі нового суддю Кірєєва чи Оксану Царевич. Один почерк просто.
На тему арестованого имущества Порошенко.
Так, мысли.
Арестовать имущество- это по сути ведь ничего страшного для собственника, если он не собирается продавать это имущество или закладывать. Хоздеятельность не запрещают вести.
В основном имущество арестовывают чтоб собственник который реально виновен в преступлении, не продал его пока идут судебные разбирательства.
Но в то что Порошенко будет бежать- я сильно сомневаюсь.
Обвинения в госизмене связаны с Медведчуком, он корень зла.
Окей, но ведь тогда должно быть арестованы все активы и все имущество Медведчука…но чет не могу найти этой информации, санкции на три телеканала (конечно не 1+1, что вы, вы видели в чьих отелях наш президент отдыхает?), на яхту что плавала в Крым и старый арест на нефтетрубу.
Все. Ну еще домашний арест.
Окай, но если госизмена пляшет к Порошенку от Медведчука, то наверное надо арестовать активы Медведчука, я там слышал что он кум Путина, прикиньте, он реально может свалить в РФ…
Но Медведчука мы отправили на домашний арест и арестовали активы Порошенко чтобы что? Ну арестовали, и что? Рошен закроется? Так у нас не Липецк, вроде он может спокойно и дальше работать в украинском поле.
И вот эту всю тупорылую многоходовочку реализуют во время когда:
1) Порошенко нет в Украине.
2) На Рождество, чтоб снизить время ответной реакции.
3) В аккурат тогда, когда страна обсуждает как Зеля с Беней тусят вместе.
Если бы верхушка Зеленского не была такой тупой чтоб самому руинить Зелин рейтинг в угоду Порошенко, то я бы мог подумать что Ермак с Венедиктовой у Пороха на зарплате…
Поделиться:
Загрузка...