Парад — потрібний

86
Знаєте, чомусь уява намалювала майбутній парад десь у такому ключі.
«Послухайте! Українських воїнів вітають гаслом «Слава Україні!» Вояки дружньо відповідають «Героям слава!» Нагадуємо, що це гасло було впроваджено за президента Порошенка — його назвали баригою та мародером і звинуватили в співпраці з Медведчуком».
«А от проходять десантно-штурмові війська у беретах «марун». Нагадуємо що десантно-штурмові війська були створені за начальника Генштабу генерала Муженка, якого звинуватили в Іловайську і виперли зі служби в принизливий спосіб».
«А от ідуть вояки в нових зразках форми та літніх берцях. Форму і берці розробили в Центрі розвитку ЗСУ за генерала Марченка якого за чинної влади запроторили за грати — він досі під слідством».
«А от пливуть українські катери! Їх виготовили на заводі «Кузня на Рибальському», директор якого тепер сидить без оголошення звинувачення і слідчих дій з заставою рекордною навіть для США».
«А от Хрещатиком їдуть вантажівки «МАЗ-Богдан» та швидкі «Богдан». Вони були розроблені і випущені у війська корпорацією «Богдан». Корпорація нині доведена до банкрутства, а її власник Олег Гладковський досі перебуває під слідством, хоча всі звинуваченняч проти нього — то передачка Бігуса».
«А от Майданом прямує бойова техніка ЗСУ. Бойова техніка у ЗСУ є тому, що її відновлення і виробництво налагодив генерал Павловський, який нині сидить без слідчих дій по справі і з рекордною заставою».
«Зверність увагу на мужні обличчя українських воїнів! Мужність з їхніх облич не змиває навіть той факт, що частина з них ще досі харчуються як у часи президента Януковича, бо реформу харчування за каталогом вроваджену стараннями радника президента Юрія Бірюкова, заблоковано у 2020 р.»
«А от в небі над Києвом летять літаки ЗСУ. Літаки пілотують пілоти які ще не звільнилися з ЗСУ через те що з/п військовим востаннє підвищували за президента Порошенка, а нині почалися перебої з виплатами доплат».
«Парад відбувся успішно, навіть незважаючи на те що Державне обороннне замовлення зривають другий рік підряд!»
Десь так.
Я слова поганого не скажу про Збройні сили. Слова кривого не скажу про парад. Парад — потрібний. Хоча б тому, що не зважаючи на все згадане (і все незгадане), Збройні сили все ще готові нас захищати.
Це — істинна самопожертва і подвиг.
Поделиться:
Загрузка...