Отвод сил на Донбассе: Киев потеряет 30 населенных пунктов

87

В результате разведения сил и средств на Донбассе Украина может потерять контроль над 30 населенными пунктами. Об этом заявил экс-президент Украины Петр Порошенко.

«С уходом ВСУ на мифические позиции 2016 года в результате согласования властями так называемой «формулы Штайнмайера» мы теряем около 30 населенных пунктов и ряд ключевых высот. Там за каждый метр заплачена жизнь украинских героев», – заявил Порошенко.

Он добавил, что военных готовят к отходу на необустроенные позиции в чистом поле.

«Проукраински настроенные местные жители – тоже в шоке. Они боятся расправы. Простых решений нет. Завершить все быстро – невозможно. Я сам когда-то был вынужден это признать», – сказал бывший президент.

Напомним, 1 октября в Минске договорились о разведении войск в Петровском и Золотом в Луганской области. Разведение должно было начаться 7 октября, однако план был сорван из-за обстрелов со стороны террористов.

P.S.

Перед парламентськими виборами прихильники партії «Голос», повторювали, що все буде добре, ніякої капітуляції, ніяких пінчуків, ми самі, всьо чікі-пікі.
30% адекватних львів’ян повелися на цю хйню.

І ще 3 дні тому партія Голос була проти розведення, але сьогодні раптом щось змінилося. Цікаво чому?

До вашої уваги допис одного з нардепів Голосу.
І я прямо не знаю як здорова людина (якщо вона не зрадник) може таке написати:

1) Обстріли продовжуються до сьогодні, але давайте залишимо 15 тисячне місто на поліцію з пістолетами.
2) «Мешканці не проти відведення» — Які мешканці? Яким чином були опитані? Хто опитував? Які дані опитування? Що робити з тими, що проти? — Очевидно, що в кращому випадку «мешканці не проти» взялося з позавчорашнього мітингу сєпарів, до якого підходили виясняти думку колегія високопосадовців
3) «Відведення не буде відбуватися в чисте поле. Роботи по облаштуванню позицій вже почались» — Вже почались, означає, що станом на 9.10.2019 нових позицій ще немає. А куди влада збиралася відводити військових в запланований день 7.10.2019? І як після того, ти, нічого не вирішуючий, можеш гарантувати те що військових не відведуть в чисте поле?
4) Про тест для російський найманців… це просто пздц. Свята наївність.
5) Ніякого Дебальцева в поточних умовах виводу військ немає, людина просто не орієнтується в предметі, або ж відверто маніпулює.

Вибралисьте?

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...