От пройшов рік президентства

67

От пройшов рік президентства Зелі і півроку його абсолютної влади.
Хотів би вас спитати його прихільників, чесно і відверто: чим ви живете? Якими мріями? Якими планами на майбутнє?

Для прикладу: після року президентства Порошенка його прихильники пишались Асоціацією з ЄС, неймовірним проривом на зовнішній арені, де Порошенка зустрічали оплесками в Конгресі США, позовом проти Газпрому, припиненням закупівлі російського газу, переорієнтуванням економіки, декомунізацією, фахівці з військової справи тішилися новими розробкою нових ракет, одягу і взуття для військових.

Ми жили тоді надіями на безвіз. А наші опоненти, тобто, напевне ви переказували кремлівські казки про безвіз.
Суспільство жило, вело діалог. Країна мала здобутки. Країна рухалася вперед.
А які ваші здобутки за рік? Чим пишаєтесь? Чи вартувало воно втраченого року вашого життя? А насправді, багатьох років, бо ми йдемо назад…

Mason Lemberg

Коли ми легітимізуємо окупацію, коли ми посміхаємося різним там Поклонським — ми ставимо під сумнів саме майбутнє існування нашої держави як такої. Тим більш, що у нашій країні не так вже й мало прихильників «русского мира». І вже тим більше чимало тих, кому все одно. Тому я думаю не про цих людей. Якщо Україна перетвориться на Український федеральний округ Російської Федерації, вони цього навіть не помітять.

Гордон буде все так само брати інтерв’ю. Тільки стане набагато обережнішим. «95 квартал» придумає нових «Сватів». У маршрутках, як і зараз, буде працювати «Русское радио», а пасажири — обговорюватимуть підвищення пенсій і проклятих американців. На уроках історії стануть розповідати, як мазепинці, петлюрівці, бандерівці і «порохоботи» намагалися перешкодити віковій дружбі російського і українського народів — але нічого у них не вийшло.
Проблеми виникнуть тільки у українських патріотів. Одних знищать . Інших посадять. Третіх виженуть.

Канал «Інтер» про це не розповість. У нього будуть інші новини.
Я не намагаюся в чомусь переконати цих патріотів, серед яких є і мої колеги, що вважають — можна брати інтерв’ю у Поклонської, адже це свобода слова. І є прихильники влади, які вірять, що з Росією можна про щось домовитися. Я просто попереджаю їх про наслідки їхньої власної короткозорості. Не тільки про наслідки для держави, а й про наслідки для них самих, для їхніх сімей, для їхніх батьків і дітей. Буде практично те ж саме, що в Криму і на Донбасі. Тільки гірше.

Виталий Портников

Через неделю будет год, как Зеленский заступил на пост Президента. Я взял все его обещания из официальной программы на сайте ЦИК.

На картинке — уменьшенная копия всех обещаний. Прочитать подробно можно по ссылке.

Зелёный — выполнено, Красный — не выполнено или выполнено наоборот, Желтый — выполнено частично, Фиолетовый — было выполнено ещё при кровавом режиме Порошенко и вообще не понятно как оказалось в программе обещаний Зеленского.

Из трех полностью выполненных обещаний — два чисто декларативные: о снятии неприкосновенности с депутатов и об им импичменте президента. Третий и единственный реальный результат — рынок земли.

Петр Обухов

Поделиться:
Загрузка...