Окремі зразки військової техніки, які будуть демонструватись на виставці «Зброя та безпека-2017»

399

Зброя завжди викликала підвищений інтерес. Тема зброї тісно пов’язана з базовими людськими прагненнями.

Бути кращим у жорсткому конкурентному середовищі. Бути сильнішим за інших. В умовах війни зброя – це засіб захисту своїх інтересів і досягнення перемоги. Успіх зброї — це успіх країни.

Підживитися енергією думки, знайти нових партнерів, а зі «старими» обговорити нові проекти – такі унікальні можливості надає наша щорічна Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека», яка починається завтра.

Понад 290 учасників візьмуть учать у цьогорічному заході. Серед них — 29 компаній з 13 країн світу. Особливо варто виділити національні стенди таких країн як Польща, Туреччина, Пакистан, де оборонну продукцію представляють як державні, так і приватні компанії.

ХIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека-2017» відбудеться напередодні Дня Захисника України 10-13 жовтня 2017 р. на території Міжнародного виставкового центру за адресою: МВЦ (Київ, Броварський пр-т 15).

Сергій Згурець

P.S. ПРЕДСТАВЛЕНИЙ НА МИНУЛОРІЧНІЙ ВИСТАВЦІ “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2016” БОЙОВИЙ МОДУЛЬ “ДУПЛЕТ” ОТРИМАВ ШАСІ

У минулому році анонсувалось, що цей бойовий модуль планують встановлювати на шасі бойових машин піхоти, проте у переддень офіційного відкриття виставки у мережі з’явились фотографії, де на цьогорічній виставці “Зброя та безпека – 2017” бойовий модуль “Дуплет” встановлений на шасі Т-64.

Опублікував фотографії цієї машини вогневої підтримки у себе на сторінці Павло Волошин:

У порівнянні з шасі БМП представлений варіант має значно кращий захист.

Комплекс озброєння машин вогневої підтримки такого типу створює вогонь великої щільності для ефективного знищення живої сили, яка має гранатомети, протитанкові комплекси, стрілецьку зброю, токож є можливість уражати на ходу і з місця  танки, БМП, доти, дзоти та інші високозахищені цілі.

Бойовий модуль “Дуплет” представлений на “Зброя та безпека – 2016”

Бойовий модуль, що має на озброєнні дві 30-мм гармати ЗТМ-1, два 7,62-мм спарені кулемети КТ-7,62, 30-мм автоматичний гранатомет АГ-17 і 4 пускових установки протитанкових керованих ракет.

КРАЗ ПРЕДСТАВИТЬ НА “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017” РСЗВ КАЛІБРОМ 220 ММ

“АвтоКраз” у нещодавньому прес-релізі повідомив, що на міжнародній виставці “Зброя та безпека – 2017” буде представлено бойовий комплекс РСЗВ у складі повнопривідного автомобіля КрАЗ-63221 і артилерійської частини – реактивної системи залпового вогню калібром 220 мм  9К57 «Ураган».

Бастіон-3

КрАЗ вже демонстрував цю модернізацію “Урагану” раніше, її назва “Бастіон-3”, від оригінального РСЗВ цю систему відрізняє шасі. Так на “Бастіоні” замість повнопривідного автомобіля ЗІЛ-135 з колісною формулою 8х8, пускову установку розмістили на більш сучасному шасі автомобіля КрАЗ-63221 з колісною формулою 6х6, що дозволило значно зменшити витрати палива та підвищити ресурс окремих вузлів та агрегатів.

Бастіон-3

Проте в умовах недофінансування Збройних Сил у Міністерстві оборони обрали більш економічний варіант модернізації РСЗВ “Ураган” шляхом ремоторизації шасі ЗіЛ-135 з бензинових двигунів на дизельні білоруського виробництва. Це дало майже удвічі зменшити об’ємну витрату палива з 150 літрів на 100 км при бензинових двигунах, до 80 літрів з використанням нових дизельних на ту ж відстань.

Буде продемонстровано нову модернізацію БТР-4МВ.

Вперше цей бронетранспортер було представлено в лютому 2013 року:

БТР-4МВ зразка 2013 року

Візуально конструкція бронемашини зазнала змін порівняно з базовою модифікацією:

  • нова форма корпусу в носовій частині,
  • відсутнє бронескло і бічні двері,
  • посадка водія і командира здійснюється через окремі люки,
  • в кормовій частині встановлена апарель.
Один з найперших продемонстрованих БТР-4 з бойовим модулем “Грім”

Як і в базовому варіанту бронезахист забезпечує балістичний захист третього рівня за стандартом STANAG 4569. Броня корпусу витримує влучання кулі 7,62×54 мм на дальності 30 метрів, а в лобовій проекції захист відповідає рівню «3+» і витримує влучання кулі 12,7×99 мм на дальності 30 метрів. Бронеавтомобіль оснащується бойовим модулем БМ-7 «Парус». Автомобіль комплектується двигуном Deutz BF6M1015CP потужністю 450 к.с. Запас ходу — 670 км.

Павло Волошин в себе на сторінці у Facebook опублікував зовнішній вигляд нової модифікації БТР-4МВ:

 

У порівнянні зі зразком 2013 року на цій машині проведено ряд конструкційних змін, так у бронетранспортера інший кут нахилу бронелистів у кормовій частині, встановлений додатковий бронезахист, також у представленій версії встановлений передній поплавок як для БТР-4М, що проходить випробування в Індонезії для можливої закупівлі цією країною.

БТР-4М на випробуваннях в Індонезії

БТР-4МВ буде представлений на “Зброя та безпека 2017”:

Нова модернізація БРДМ-2

Згідно з вимогами міністерства оборони України і запитам ряду іноземних замовників, фахівцями підприємства розпочато роботу над створенням більш захищеною версією бронемашини БРДМ-2 (БТР-НИК) з посиленим захистом і поліпшеними тактико-технічними характеристиками.

Передбачається, що оновлена бойова машина, створена на базі БРДМ-2 отримає новий більш потужний і економічний дизельний двигун FTP Iveco Tector.

Компонування носової частини БТР-НИК буде істотно змінена. З метою посилення бронювання лобової частини було вирішено повністю відмовитися від люків водія і командира. Таким чином, передбачена можливість установки додаткової бронезахисту.

При цьому на бронеавтомобіль може бути встановлена додаткова решітка для забезпечення захисту від ручних протитанкових гранат різних видів.

mil.in.ua

Поделиться:
Загрузка...