Огляд новин — SHARP`s REVIEW — 23.06.2020

105

1? КС поновив справу, яка може скасувати націоналізацію Приватбанку.

Погана новина. Отримати кредит МВФ, вільні гроші поділити між своїми, через суд скасувати приватизацію Привата — бінго! Традиційна схема Ігоря Валерійовича та його гоп-компанії. З самого початку вважаю КС абсолютно непотрібною та корумпованою установою із захмарними зарплатами, функції якої треба передати до Верховного Суду. Та й взагалі цей рід діяльності (тлумачення законів) пора віддати на закордонний аутсорс — дешевше вийде.

2? Деркач оприлюднив нову порцію записів розмов «голосів, схожих на Байдена і Порошенко».

Україна знову втягнута в американську передвиборчу гонку і відіграє в ній значну роль. Кожна зі сторін наразі буде чинити тиск на Зеленського, використовуючи весь набір інструментів. Поки Соросу і демократам вдається втримувати Зе від необачних кроків, але я не поручусь, що його ненавість до Порошенка не візьме гору над тим, що у людей називається розумом. А якби на його місці був якийсь дурачок? Гірше б точно не було.

3? 50% українців не шкодують про розпад СРСР, 33,5% — шкодують, — опитування КМІС.

По-перше, для України не було ніякого СРСР — була російська, а потім совецька окупація. По-друге, 33,5% — та стеля, на яку можуть розраховувати проросійські партії в Україні. Решта виборців або має прозахідну орієнтацію, або це «болото», заточене на телевізор та холодильник. Я б зробив вибори платними: хочеш голосувати — внось до бюджету 1 тис гривень. «Болото» б відразу відпало.)

4? Трамп розкритикував «Північний потік — 2», а Вашингтон передасть Україні нову партію Javelin.

Трамп ніколи не був агентом Кремля, як ніколи не був симпатиком України — вона його завжди дратувала. Трамп виключно за Трампа, nothing personal just business. У цьому випадку він просто проштовхує американські бізнес-інтереси на європейський ринок. Хоча може вже й зрозумів, що у нинішній американській заварусі крутяться чимало російських грошей. Що стосується Javelin, то це виконання домовленостей, досягнутих ще з П`ятим президентом.

Пытка Бесноватого #дурдом

5? Порошенко робить із себе жертву перед виборами – Зеленський.

Угу. Це сам Порошенко спеціально відкрив проти себе майже чотири десятки справ і сам влаштовує шоу в музеях та судах.

Я так скажу. Порох ніколи не буде робити з себе жертву. Бо він боєць і має гідність. А от у Потерпілого на лобі написано, що він жертва. Жертва власних комплексів, жертва пубертатних фантазій, жертва своїх кукловодів, жертва свого IQ та «не такої» фізіології. Але найбільша жертва — адепти партії «аби-не-Порошенко». То є жертви Г+Г та власного розуму. І це не лікується.

Я не борец и не герой,
но повторить готов над плахой:
во всех суставах свихнут строй,
где не пошлешь мерзавца на *уй.

6? Зе про похід у кафе в Хмельницькому: добровільно оплачу закладу суму, рівнозначну сумі штрафу.

Угу. Раніше було: піду, як тільки порушу закон. Наразі концепція змінилась: все купується і все продається. І такі грандіозні плани, що потім знадобиться два терміни з конфіскацією. А Яник здаватиметься взірцем розуму та шляхетності з дружиною-красунею. Все познається у порівнянні.

7? Президент Хорватії Міланович не приїде до Москви на парад. Офіційна причина: «У нього зламався літак».

Феєрична відмазка! Одразу згадався анекдот:
Вчителька запитує Вовочку:
— Ти чому позавчора в школу не прийшов ?
Він:
— «А в мене мама труси випрала, а інших в мене немає…
Вчителька розлючено:
— А вчора?
— А вчора я йшов до школи, дивлюся ваші труси на балконі сушаться — подумав, що й ви не приїдете…

8? Пенсіонер у Москві прикрашав під’їзд Сталіним, впав з драбини та загинув, — РосЗМІ.

— Чули, мужик поліз вішати портрет Сталіна, йо@нувся та помер?
— Не так. Він спочатку йо@нувся, а портрет вже потім з’явився.

Сатана продовжує збирати душі ідіотів, але щось дуже повільно.

9? — Олеже, а у тебе є внутрішній голос?
— Ну є…
— І що він найчастіше тобі говорить?
— Олеже, промовчи!

От чого я його не слухаю і продовжую іронізувати над «святая святих»? Бо знаю, що рано чи пізно розвидниться, і 25% скажуть: «Слава Україні!». А 75% їм відповідатимуть: «Героям Слава!» Дочекаюсь. ???

Helgi Sharp

Поделиться:
Загрузка...