ОГИДНИЙ БІК ПОДВИГУ У КАБУЛІ

130
Іноземна преса наперебий виславляє українські ССО. Наші спецпризначенці без перебільшення здійснили подвиг — провели через Кабул на евакуацію групу перекладачів-афганців. Іноземні ЗМІ у захваті від мужності українських «коммандос».

Українські військові сунули в захоплений талібами Кабул, зустріли на ринку Кабула автобуси з 19 перекладачами, і 600 м прикриваючи автобуси собою, вели їх до аеропорта. В результаті операції ніхто не постраждав, перекладачі будуть евакуйовані.
До того проводити перекладачів до аеродрому відмовилися американці, канадці і катарці. Українці виявилися крутіші за славетних «Дельту» і ренджерів.
Я слова поганого не скажу про роботу українських ССО. Я знаю що то за хлопці і як вони працюють. Я знаю, хлоці-спецпризначенці служать Україні і виконують накази свого командування. Хлопці шалено ризикували, але їхній ризик врятував життя групі цивільних осіб.
Я не сумніваюся в професіоналізмі українських ССО. В часи президента Порошенка спецпризначенців було виділено в окремий рід Збройних сил, з океремими програмами навчання та забезпеченням. Це не раз давалося навзнаки на фронті — в зоні АТО/ООС. І це проявилося знову.
Проте.
Шановні, я ж надто гарно знаю, що подвиг одного — це часто-густо злочин іншого. Тому я маю питання до політичного керівництва України.
А власне, ЩО в Афганістані роблять українські ССО? Існує якась угода за якою ми мусимо надавати допомогу США та їхнім союзникам? Може Афганістан — то наша війна? Бо я, наївний, думав що українці з Афгану пішли у 1989 р. разом з Радянською армією і більше військових-українціва там нема.
Як в Афганістані опинилися військовослужбовці Збройних сил України? Чому українське суспільство про них дізнається не від генштабу ЗСУ і не від Міноборони — а з іноземної преси? Що це за таємниці такі, коли українських військових під час війни засилають далеко за кордон?
Зрештою, а що у українських ССО більше нема роботи на Донбасі? Ми такі багаті, що розкидаємося нашими ресурсами направо-наліво, в той час як протиснайперськими комплексами ЗСУ забезпечує Фонд Порошенка?
Зараз, коли про подвиг українських спецпризначенців стало відомо всьому світові, зелена влада і ОПУщені боти заходилися ССО вихваляти і пишатися. І це аж надто нагадує спробу сховати свої брудні оборудки за чужими подвигами.
Бо чорт забирай, а що робило б українське керівництво якби хлопців у Кабулі атакували і були б убиті? З якого переляку українці пішли рятувати перекладачів, що співпрацювали з американцями, коли їх відмовилися рятувати самі ж американці? І зрештою, а що нам своїх проблем бракує, нам потрібні ще проблеми з відомими терористами з руху Талібан? Аби їхню лють відчули наші громадяни за кордоном?
Я дуже хочу знати відповіді на всі ці питання. Бо аж надто скидається, що участь укрїнських військових в евакуації іноземців з Афганістану, це платня яку заплатив Офіс Зеленського за зустріч з Байденом.
А українським ССО — слава і пошана! Хлопці круті і ефективні. Як завжди.
Поделиться:
Загрузка...