Офис президента очередной раз обгадился

106
Коротко о смешном. Офис президента очередной раз обгадился. У них Волынская область стала Луцкой. Видимо это одна из реформ Зеленского.

Луцкая область появилась временно в Украине и в титрах, где информировали о встрече Зеленского с бизнесменами на заводе «Модерн-Экспо». Через некоторое время ролик удалили из соцсетей и загрузили новый, но уже исправив ошибку. Но пользователи уже сохранили новый факап свиты Зеленского. А вот Луцкая область пропала из жизни украинцев.

Коментарі про Сенцова, так званого «радника» в Офісі президента Михайла Подоляка, не є просто його особистою позицією. Це державна політика влади Зеленського. Мізерна, непрофесійна, аморальна і просто профнепридатна.
Це люди без почуття такту, без розуміння державності, без банальної моралі.
Це позиція Зеленського, Єрмака та всіх решти. Вони не приймають крити і діють виключно в кремлівському фарваторі. Всі інакодумці — зло.
Саме тому маємо кримінальні справи проти опозиції, саме тому закривають рота журналістам, а тепер і колишнім в‘язням режиму Путіна.
Цих людей однозначно очікує падіння. І дуже швидке падіння, адже вони не розуміють ключової деталі: Україна — не Росія. Тут не вийде брехати і плювати в обличчя українцям. Тут не вийде кидати за ґрати людей та закривати незалежні ЗМІ. Один вже спробував це зробити у 2004, інший у 2013-14. Що з цього вийшло — всім відомо.
Президент Володимир Зеленський під час поїздки на Волинь ознайомився з ходом вичерпування води з калюж.
— Вот только не надо делать из Зе дурака!
— Извините, но трудно удержаться — материал очень подходящий.
В бюллетени добавлен ещё один вариант волеизъявления: “Какая разница”.
Тіло тупо принципово не платив податки. Це дуже добре читається, справжнє його відношення до України: щоб ваша Україна довбана ні копійки від нього не отримала. Щоб блін ні на грам його грошей не розраховували.
Тому разом зі своїми корешами, всіма цими шефірами, міндічами і іншою пошестю, виводили все в офшори і записували на підставних осіб. А в Україні корчило з себе чесного Голобородька, який піде сам, тільки-но порушить закон.
Але і цього цьому офшорному баризі мало. В 2014 він отримав ще й крадені гроші з Приватбанку.
Тобто вся ця кодла заманювала українців нести їм депозити, а ці депозити роздавала одне одному. На свої бізнеси. Прибутки з бізнесу ховали і виводили з України ?
А потім, розікравши Приватбанк, борги повісили на українську державу. Хай лохи платять. Ми — на Кіпр і в Ізраїль.
Україна закрила дірку в 200 млрд грн, стабілізувала банк, і тут ця погань повертається, захоплює владу і відсужує собі і друганам мільярди за «нечесну націоналізацію».
Це просто такий рафінований пздц, що яник відпочиває.
Поделиться:
Загрузка...