Офіційна заява офісу Зеленського

2 081
Олексій Арестович дозволив собі пряму образу під постом користувача, що нецензурно критикує його заяви про жіночий парадний одяг.

Користувач Нєжинскій Гурок в фейсбуці опублікував скриншот початку статті з The Guardian, в якій тренування жінок до параду у взутті на підборах, названо «ідіотським».

Зображення він супроводив підписом: «Тільки нагадаю, что Олексій Арестович є ганебним п#дарасом». І затегав Арестовича.

У коментарі прийшов сам радник Єрмака і відповів: «Х#єсос безграмотний.)

Курсантки особисто висловили бажання йти на параді в парадній формі, яка автоматично передбачає підбори. Їм дали можливість вибрати з двох видів взуття більш зручне, після одного (!) експериментального проходження. Якщо кого Гардіан і образила, то перш за все дівчаток-курсанток самих.

І ти туди ж, обсос дешевий.

Так що зверни свій Гардіан і запхни собі в жопу, уй#бок.)

І шмарклі підітри, задихнешся, чмо обй #бане».

У відповідь на зауваження інших користувачів, Арестович дописав: «Все, що на що ви здатні при зустрічі — раком встати, клоуни.) Підходьте, допоможу.)», а після уточнень, куди і коли приходити, повідомив: «Підходь в понеділок в 11.00 на Банкову, 11.). Приділю тобі десять хвилин».

Потім він ще кілька разів у відповідь на інші коментарі нагадує, що за такий вибір взуття проголосували самі курсантки, а відповідає він нецензурно, мовляв, тому що інакше аудиторія не розуміє.

Ця влада одразу заговорила до українців зрозумілою їм мовою, ще з часів «РОHUY!», а тепер губами Арєстовича лише фіксує «єдінство партії і народа».
То Порошенко дратував незрозумілими закликами до гідності та цінностей — тепер все просто і природньо.
«Тарифы вам уменьшить, ху@сосы безграмотные? Вам кто-то должен, а? А? «Сватов»идите смотреть, обсосы.
Може вам еще реформ и зарплат? Обещания? В жопу их засуньте, у@бки!
Какая война? Долбо@ебы повоевавшие, сопли подотрите» — ну, і так далєє.
І зверніть увагу — критичну масу все влаштовує.
Ніхто з професійних патріотів не обурюється, «активісти» не задають питань, «націоналісти» не ставлять ультиматумів, борці і борцині за права особистості постять котиків і годовасіков, укрЗМІ переважно ігнорують ці прояви деградації влади.
Суспільство оскотинили та завернули на російсько-білоруський варіант існування — і найгірше, що з його доброї волі, тому і виправляти це буде неймовірно складно.
Біда.
Валерій Прозапас

А помимо Гардиан «в жопу запихивать» еще надо будет BBC и два десятка других европейских изданий. Прославились на всю Европу.
Что до Арестовича, то он лжец. Лжет в каждом своем утверждении.
1) Курсантки не выражали желание идти в парадной форме. Курсантки просили боевую полевку. Тут вопрос был не в удобстве обуви, а в желании идти «по боевому», как «настоящие». В кавычках слова и фразы самих девушек, из аудиозаписи разговора.
2) Курсанткам нее давали возможность выбирать из двух видов обуви. Второй вид — полуботинки — экстренно оформляли в ночь с 30-го июня на 1-е июля, подписывали ТУ, а теперь с высунутым языком ищут где такое вообще купить. Или ТО А01XJ.30338-068:2021 c датой регистрации 01/07/2021 показать?
3) Курсанткам не давали возможность выбора после одного экспериментального прохождения. Эти «экспериментальные» прохождения были много дней, у меня в личке десятки сообщений с видео. Не-не-не, я видео не буду тут выкладывать. Там растертые в кровь ступни, ФБ забанит.
Так что — он лжец. Это давно известно, просто еще одна констатация факта.
Философское…
При Полтораке огнедышащий кратер был бы в первый же вечер, эдак от Севастопольской площади и до Подола. Хотя, отставить, при Полтораке такого дебилизма бы просто не было бы изначально. А при нынешней власти еще и отгавкиваются, военных матом кроют.
Кстати, тут Арестович тоже солгал. В 2017 году эти туфли не утверждали. Тогда не смогли принять решение как раз про форму и высоту каблука, оставили «на потом». Туфли на каблуке ввели в войска в 2020 году.

Поделиться:
Загрузка...