Одного разу в Омані

137

Один з результатів візиту Володимира Зеленського до Оману – відчуття, що антикризовими комунікаціями та спін-докторингом у президентському офісі опікується Dr.Alban, якому шостий президент допоміг оминути заборону СБУ на в’їзд до України заради участі у новорічному концерті «95 кварталу».

Насправді немає нічого крамольного у тому, що Володимир Зеленський вирішив провести кілька днів у теплих краях. Зрештою, це звична для нього практика, як і новорічні корпоративи, якими Зеленський опікувався до обрання президентом. І гроші на цей відпочинок у нього є. Чому вибір впав на фешенебельний готель у Омані? Як видається, з тієї причини, що там небагато наших громадян, тому викрити його перебування було складно. Швидше за все, через проросійський сайт «Страна» інформацію про перебування Зеленського в Омані злили представники російських спецслужб, які мають стійкі позиції у регіоні Перської затоки. Інтерес Кремля доволі зрозумілий: йому вигідно тримати Зеленського у стані постійної напрузі, пропонуючи власну допомогу. Тактика стара як світ, проте хто сказав, що вона не працює? До речі, численні ТГ-канали, які беруть участь у формуванні образу Володимира Зеленського як ефективного президента, звинуватили Петра Порошенка у розкритті місця відпочинку шостого президента.

Ситуація показала, що антикризові комунікації не є сильним місцем офісу президента. Банкова вже не вперше зазнає комунікаційних поразок, але цього разу помилки були невимушеними та засвідчили низький професійний рівень пресслужби президента. Версія польоту до Оману продемонструвала, що в ОПУ не вміють органічно вписувати пов’язані з власним шефом події до міжнародного контексту. Даруйте, але після вбивства у аеропорту Багдада іранського генерала Касема Сулеймані версія про прагнення бути ближче до епіцентру політичної кризи світового масштабу напрошувалася в першу чергу. Раз на Банковій вголос називають Володимира Зеленського «одним з провідних світових лідерів», то і антураж має бути відповідним. Натомість версія про «плідні переговори» з перельотом за власні кошти створює більше проблем, ніж переваг.

Акцент на переговорах з міністром Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою, який напередодні піддав критиці дії Сполучених Штатів у регіоні Перської затоки та невдало спробував виступити посередником між Вашингтоном та Тегераном навряд чи додають ваги українській позиції світі. До того ж Оман не надто позитивно сприймається Європейським Союзом. У кризові моменти сприйняття світу стає навіть у наддержав чорно-білим, тому прокладати для Володимира Зеленського шлях до Білого дому через Оман – це звичайний єрмакізм. До речі, універсальний радник з зовнішньополітичних питань виявився ще однією особою, яка фігурує на фотографіях з Маскату. Там він, схоже, намагається компенсувати комунікаційні проколи та проблеми з дотриманням дипломатичного протоколу.
Але про його роль трохи нижче.

Товарообіг з Оманом у 2018 році склав біля 80 мільйонів доларів з профіцитом на користь України. Проте буде перебільшенням стверджувати, що ця країна перебуває у топі зовнішньополітичних інтересів нашої держави (інтереси України в Омані представляє посольство України у Саудівській Аравії, Оману в Україні – посольство Султанату в Москві). Це означає, що візит мав бути ретельно підготовлений та спланований, з необхідною інформаційною підтримкою. Проте цього всього не сталося, як немає і українських міністрів, які повинні підписувати у Маскаті документи про двосторонню співпрацю.

Натомість поряд з Володимиром Зеленським є Андрій Єрмак, який протягом 2019 року виступав головним диспетчером української зовнішньої політики на американському та російському напрямах. До його численних напрямів роботи несподівано докинули Оман? Чи у Маскаті Володимир Зеленський зустрічався з емісаром Дональда Трампа? Чи Володимира Путіна? Чи Зеленський прилетів, аби вести перемовини про долю коштів у оманських офшорах? Всіх цих питань офіс президента України міг би уникнути, якби не почав брехати…

 Євген Магда

Проблема не в безсоромній поведінці Зеленського. Не в тому, що помахав перед носом Буковеллю, а виявили його в найдорожчому президентському люксі в Омані. Проблема не в подвійній моралі, коли він таке висміював, а потім зробив сам, і не в тому, що він після викриття робить дурнями всю країну, брешучи про якісь інвестиції з країни під санкціями. І проблема навіть не в тому, що цей роботяга відпочиває 8-й раз за півроку. Поки його виборці бідують, а військові в ці дні гинуть.

Це все наслідок.

Проблема в тому, що він наркоман.
Цей безвольний наркоман, що не здав аналізи, діє за рефлексом, як тварина. Він усвідомлює, що робить не етично і безсовісно, але то такоє. Лампочка загорілась — слина потекла. Припекло — поїхав.

От це справжня проблема. Людина з атрофованою волею, в якості керівника країни під час війни, це загроза стратегічна. В таку хвилину його може підловити ворог і через нього знайти ключик у замочку до всіх нас.

Були б в нашій країні спецслужби, як в тих же США, вони б вже задіяли процес його відсторонення (або навіть знищення). Але у нас над спецслужбами поставлені сценаристи Кварталу, а весь особовий склад і хвалена честь офіцера, тримається за свої зарплати.
Тому всі ми йдемо прямо на рифи з цим капітаном.

Тому ви дєржитєсь там, хорошего настроєнія, здоров’я! Помоліться. Може Бог відведе.

Джон Сміт

«Пройде час і простілюди(тм) зненавидять В. Зеленського так, як свого часу зненавиділи П. Порошенка».

Неа. Оставьте эти иллюзии. Порошенко — умный образованный компетентный трудоголик, не боящийся брать на себя ответственность. Ломовая лошадь, которая и тянет, и дотягивает до результата. А Зеленский — невежественный рукожоп, жалкое ничтожество, попадающее впросак даже там, где напортачить в принципе нельзя было. Для которого высокая должность — возможность лизать Путину лично и в отпуск ездить, сколько захочется за чужой счет.

Зеленский — свой, такой же, с понятными желаниями, и никакие простілюди(тм) его ненавидеть не будут. Так, разочаруются, конечно, но животной иррациональной ненависти, как к непонятному Порошенко, не будет никогда.

Светлана Самборска

Львовский метрополитен:
За 8 месяцев преЗЕдентства Зе отдохнул в Турции. Затем купался на пляжах Одессы. Потом Трускавец, Гута, Буковель, трёхдневные вояжи в Париж и Ниагара. Регулярно тусит на всяких быдло-вечеринках со своим «кварталом». А теперь еще втихаря свалил в Оман. Это не президент, это какая-то «Орьол и решка»

А конспирологи-то не дремлют
@ze_benya:
Встигне чи не встигне?
Ось саме після надходження інформації про можливі санкції США проти союзників Ірану на Близькому сході, БЄНЯфіціар Зеленського наказав йому негайно летіти до Султанату Оман та забирати з банку «BankMuscat» прихований на рахунках оффшору млрд доларів.

Нагадаю. Пам’ятаєте коли Путін літав до Ватікану та особисто просив віддати гроші, які були вкрадені його кооперативом «оЗеро» попри санкції США та ЄС? Історія повторюється. Тільки замість Путіна зараз Зеленський, а замість Ватікану зараз Султанаті Оман і Бєніна група Приват.

Все відбулось після спільного обговорення у Буковелі вбивства терориста №1 генерала Касема Сулеймані.
Хаха, Зеленський, прихований на чорний день, гаманець Коломойського, який зберігав млрд доларів в найбільшому комерційному банку «BankMuscat» у Султанаті Оман. Тепер зможе вивезти валізи з кешем спецрейсом?

Дмитрий Чекалкин

Мультфильм «Король-Осел» внезапно исчез из украинского проката, хотя его показ в кинотеатрах был анонсирован еще в середине декабря. Причины снятия с проката мультфильма не объясняются.

Сам мультфильм имеет пародийный дубляж, явно намекающий на действующего президента Украины Владимира Зеленского. В России мультфильм идет в прокате под провокационным названием «Новый слуга народа».

«Віслюк став королем точно так як зе президентом, і зробив це канал новин: «Показуємо брехню, говоримо брехню, слухаємо брехню», а також фраза: «Бідні голосують шлунками, а не головами»… Доречі, про горезвісний велосипед також згадується…»

Встреча в Омане

Поделиться:
Загрузка...