Один воин погиб, один получил ранения в результате российского обстрела

83
Вооруженные формирования Российской Федерации 30 августа обстреляли позиции украинских защитников в полосе ответственности оперативно-тактической группировки «Північ».

Об этом сообщается на facebook-странице ОТУ.

«В результате вражеского огня один военнослужащий Объединенных сил погиб, еще один получил ранения. Раненого срочно эвакуировали и доставили в лечебное учреждение. Состояние его здоровья средней степени тяжести», — уточняется в сообщении.

Отмечается, что украинские военные ответили огнем, а о действиях вооруженных формирований РФ сообщили представителям ОБСЕ.

Командование Объединенных сил выразило соболезнования родным и близким павшего защитника.

P.S.

От чогось я не розумію.
У нас майже кожного дня загиблі і поранені від важкого озброєння. Обстрілюються цілі міста. Російські безпілотники літають країною, щупаючи наші пво.
А зелені зрадники продовжують брехати про «всеосяжний режим припинення вогню та тотальне перемир’я».
І так само вони брешуть у справі Вагнергейту.
Те саме відбувається і з тарифами, інфляцією, ковідом, великим будівництвом, боротьбі з олігархами…
Найбільше досягнення Зеленського — це не брехня, а перше за історію Незалежності вознесення Брехні, як тотального інструменту державної політики.
Всі люди брешуть. Всі політики змушені періодично брехати та маніпулювати.
Але, перед візитом до США Зеленському варто було б вивчити вислів 16го президента США Авраама Лінкольна: «Можна весь час дурити декого, можна деякий час дурити усіх, але не можна весь час дурити всіх.»
Війна триває…
Сьогодні, 30 серпня, збройні формування російської федерації здійснили обстріл позицій українських захисників у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».
В результаті ворожого вогню один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, ще один дістав поранення. Пораненого було терміново евакуйовано та доправлено до лікувального закладу. Стан його здоров’я середнього ступеню важкості.
Щирі співчуття рідним та близьким полеглого захисника.
Вогнем у відповідь українські військові припинили злочинні дії противника.
Поделиться:
Загрузка...