Одеса. Колорадська мерзота

167

Подивіться. Нардеп від Блоку Порошенка Голубов захищає вчорашнє скандальне рішення Одеської міськради про повернення вулицям міста радянських та русско-мірських назв: «Ми знаєм, на какіх уліцах нам нужно жить! — кричить Голубов

— Ми роділісь в етом городє, і ми — одєссіти, будєм рєшать, что в етом городє хорошо, а что здеєсь дєлать нє нужно!» Порядна людина завжди говорить сама за себе. І тільки покидьки виступають від імені народу. На цьому відео — ганебна ілюстрація «трогатєльного» союзу блоку Порошенка і російського громадянина Труханова, який сьогодні рулить Одесою. І підтримує чергові сепаратистські прояви в місті. В місті, яке, здавалось, пережило і виблювало ватну інтервенцію.

Виявилось, ні. Реставрацію «русского міра» тут проводять найвищі владні угрупування що з Києва, що з Одеси. При повній пасивності СБУ. СБУ, яка повністю підпорядкована і підконтрольна президенту Порошенку. Навіщо СБУ займатися сепаратистами у владі, коли можна солодко і прибутково кошмарити бізнес, еге ж?

«І сєйчас нам хотят рассказать, какіє уліци надо пєрєімєновивать! Нє нужно учіть нас жить, і ми нє будєм говоріть куда вам ідті!» — додає нардеп від БПП. Пригадуєте цю риторику? Один в один я чув її в 2014-му році в Донецьку від обвішаних георгіївськими стрічками зрадників і колаборантів.

Подивіться це відео. Щоб у вас не було ілюзій за чийого дозволу в Одесі знову можуть з’явитися на площах к.ц.п.с.кі триколори. А слідом за ними в місто посунуть озброєні натовпи колорадської мерзоти.

Дмитро Гнап

Поделиться:
Загрузка...