Обережний оптимізм

92

Коли спочатку на президентських виборах, а потім на виборах в Раду українська ідея зазнала нищівної поразки, багато хто впав у розпач, навіть у відчай, і розгублено сумували.

Пройшло півроку. Необмежена влада тріумвірату Коломойського – Зеленського – Богдана (нагадаю, що жоден тріумвірат в історії не був успішним) за цей час, могла б розгорнути нечувану реакцію та насправді знищіти всі надбання українців останніх 5-ти років. І вони хотіли це зробити. Наступ був розпочатий, але завдяки державницький позиції частини суспільства (згадаємо ветеранську ходу, акції «Ні капітуляції»), цей антиукраїнський тріумвірат, загальмував, та здивовано озирається навколо і, особливо солодка парочка Богдан – Зеленський, не дуже розуміє як себе поводити далі.

Виявляється, що підтримка 73% пасивного населення, це зовсім не підтримка 25% активних громадян, які минулі роки рятували Україну від катастрофи. Колись 12 апостолів виявилися сильнішими за цілу Римську імперію, а тепер 25% виявляються міцнішими за 73% люмпеноподібної аморфної маси. Крім того, в нас є дуже сильний та авторитетний лідер справжньої опозиції до зеленої влади, та міцна і єдина фракція в Парламенті.

Мій оптимізм базується не тільки на емоційному ґрунті, але й на деяких тенденціях та фактах, котрі ми бачимо останнім часом.
Ну, по-перше, Зеленський почав нервувати, відчувати невпевненість, особливо це було помітно після візиту до США, а потім на сумнозвісній «прес-конференції», де ледь не половину часу голова президента несамовито брехала та викручувалася.

По-друге, нервові дії зекоманди виявилися в деяких безглуздих та абсолютно не виправданих арештах не стільки навіть прихильників Петра Порошенка, скільки тих, кого можна звинуватити в прихильності до минулої влади. Але ж ми знаємо, що бидлолохокторат очікує кримінальних справ зовсім не проти них, а проти самого Порошенка, але там нічого немає.

Більше того, коли Портнов в Панамі намагався звинуватити Петра Порошенка, місцеві слідчі швиденько розібралися зі справою, та відкрили провадження на… Портнова за наклеп. А вже ось в Україні, Управління спец розслідувань Генпрокуратури розглядає питання вручення підозри. Звісно, швидше за все, Богдан викрутиться, але сам факт надихає.

Та й у, здавало ся б у монолітній фракції слуг, все зовсім не райдужно. Скандали, непорозуміння, елементарна жадібність та невігластво вже полізли назовні. Чого тільки варта комедія у налоговому комітеті із взаємними звинуваченнями у корупції та подальшім задоволенням поліграфом. За свідченнями самих нардепов, багато хто намагається швиденько монетизувати своє депутатство, але Богдан у конвертах гроші дає не всім, от і готується «голодний бунт тамад та фотографів».

Ну і останнє. Коломойський. Здавалося б його позиція мала бути багатою та міцною. Але. Але є Лондонський суд, який по суті безстроково пролонгував судовий наказ про всесвітній арешт активів Коломойського. Це дуже добрий знак. Дата розгляду справи по суті вже визначена, після цього міжнародні суди мають роздягти бабулю до останньої нитки.

Так, до остаточної перемоги ще далеко, але тенденції, що намічаються, мені подобаються.

Олександр Дедюхін

P.S. Я не знаю сколько ангелов помещается на кончике иглы, но рай начинается с гвоздей, боли, кинутой грязи, плевков брехни и вознесения на остриях копий. А потом крики: «Да посмотрите на него! Разве можно за таким идти и слушать его? Он изможденный, грязный, окровавленный и страшный! Разве такой нам нужен мессия и отец нации?! Он даже не в состоянии отмыться от кинутой нами в него грязи! Пусть лучше будет этот, из сериала, хороший парень с чистыми копытцами и очаровательными рожками!»
Потом этот «хороший» и «чистый» закрывает все двери для чужих, неистово ненавидит критику и раздражается на любое, отличное от его, мнение.
Рай лежит на остриях копий, а ад начинается с закрытых дверей.

P.P.S.

— Готовятся протестовать «счастливые» освітяне

— Готовятся протестовать «счастливые» шахтеры

— В Днепре закрывается «Петровка» (завод им. Петровского)

— Собираются бастовать сотрудники КрАЗа — т.к. им режут зарплату и переводят на 4-дневку

— Банкротится «Запорожтрансформатор»

— Эксперты говорят, что после перестановок «зеленые» могут угр@бить «Укрспирт» за полгода

— Пишут — в Харькове оборонный завод, предыдущие 5 лет работавший в три смены — теперь перевели на 4 дневку. И урезали зарплаты.

— Остановился завод в Прилуках. Табачники (ТОП-налогоплательщики) собираются уходить из Украины

— Уходят неглупые ТОП-чиновники из госструктур (т.к., предположительно — понимают, что с «зелеными» грядет пздц, и никто не хочет брать на себя ответственность)

— В л/с пишут, что также активно гроб&тся «АНТОНОВ» (после встречи с Зеленским — президент Бразилии написал что «Украина будет покупать в Бразилии самолеты». Хотя АНАЛОГИЧНЫЕ производит «АН»)

думаю, мы услышим еще много подобного в ближайшее время.
Почему никто не радуется? Говорили же «будет смешно»? ГДЕ СМЕХ, ГДЕ РАДОСТЬ?

А, хотя премьер-негосударственного-образца сегодня хвалился достижениями ПРЕДЫДУЩЕЙ команды (команды Порошенко и Гройсмана) — де, «мы поднялись на 48 пунктов в рейтинге doing business». Только вот рейтинг составлялся на МАЙ 2019 года).
Но потом кто-то решил, что «хуженебудет»…

Аллан Левітов

Поделиться:
Загрузка...