ОАСК відмінив перейменування проспекту Бандери та вулиці Омеляновича-Павленка і повернув «колоніальні» назви

136
Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київради про перейменування проспекту Московського в Степана Бандери, а вулиці Суворова — в командарма УНР Омеляновича-Павленка

Про це заявив глава Українського єврейського комітету Едуард Долинський у Facebook.

Зазначається, що суд оштрафував Київраду на 9 тис. грн «за ненадання даних для судової експертизи».

«Окружний адмінсуд Києва визнав протиправним і скасував рішення Київської міськради про перейменування вулиці Суворова на вулицю нацистського коллаборанта, організатора дивізії СС «Галичина» Михайла Омеляновича-Павленка і Московського проспекту на проспект Степана Бандери», — написав Долинський.

Відзначимо, генерал-полковник Михайло Омелянович-Павленко був командармом Дієвої армії УНР під час Першого зимового походу. Також в часи революції командував Українською галицькою армією. Відзначився у війні, як проти білих і червоних, так і проти поляків.

P.S.

Щойно проспект Бандери в Києві знов став Московським. Рішення Окружного адмінсуду.
«Гарні» новини від самого ранку.
Спочатку слуги Зеленського реєструють скасування норм Закону про мову. Тепер улюблений суд олігархів скасовує назву проспекту Бандери і повертає окупантську назву «московський». Але в це ще не все.
Вулицю Омеляновича-Павленка також «перейменували», тепер повертається назва «Суворова». Як в старі часи ссср та Януковича.
Яких новин ще не вистачає?
Реванш триває. Мову знищують. Декомунізацію знищують. До вечора чекати мабуть ще порцію московського непотребу.
Василевська-Смаглюк зараз на «Прямому» коментує рішення Окружного суду щодо повернення київському проспекту Бандери старої назви: «Я маю єврейське походження, тому прізвище Бандери у мене викликає неоднозначну реакцію.» Перекладаю: «Мені більше подобається Московський проспект».
Х-мм… Я також маю єврейське коріння, але я, перш за все, УКРАЇНЕЦЬ, і однозначно негативну реакцію у мене викликає лише агресор, а не людина, яка багато років боролась за вільну Україну, і тільки своїм ім`ям викликає зубовий скрежет у цього агресора.
Спеціально для невігласки Василевської-Смаглюк нагадаю вислів Степана Бандери, який можно вважати програмним: «Наш народ завжди прагне волі для себе і бажає її для інших народів. Він боровся і бореться за правду і справедливість. Ми хочемо жити у згоді і взаємному шануванні з усіми народами доброї волі. Такі самі права визнаємо за іншими народами, за які боремося для себе.» Все інше — московські побрехеньки.
І порада для «Прямого»: гоніть в шию таких «експертів» — людина, яка багато років працювала на Г+Г, ментально невиліковна.
А Московського проспекту у столиці України не буде — хай той Окружний суд засуне свої рішення туди, де скоро сам опиниться. Слава Україні!
Дід Микола:
При Порошенку проводили декомунізацію, наші вулиці нарешті отримали імена українських героїв.
При Зеленському проспекти Бандери знову стають «московськими».
Hawthorn Healing:
Ашотоакое? Чья власть такие и улицы. Ну какой при Зельцере проспект Бандеры? Московский да, это наше. Всё логично. Степан Андрійович думаю постеснялся бы сейчас быть украинцем.
Поделиться:
Загрузка...