О, сколько их упало в эту бездну…

197
Не могу сказать, что сильно удивилась обнимашкам депутатов от ЕС с Аваковым. Удивилась, конечно, но так, несильно. Оно, в общем-то, и понятно – надо объединяться, надо аккумулировать силы и ресурсы, без этого всего побороть олигархический консенсус невозможно. Это понятно.

Но понятно так же и то, что объединение должно нести больше плюсов, чем минусов. Другими словами, есть красные линии, пересечение которых принесет скорее новые проблемы, чем решение старых. Аваков – красная линия. Не может быть чорт в союзниках у тех, кто написал на знаменах «Вера». Точка.
Я рада, что на фотках нет Порошенко, это дает возможность спокойно сделать шаг назад. Гончаренко не жалко – этот всяко переобуется еще миллион раз. А вот Ирине Геращенко хочу сказать, что от обнимашек с фальсификатором дела Шеремета, по которому люди отсидели ни за что больше года, придется отмываться. И от обнимашек с крышей убийц Кирилла Тлялова. И от обнимашек с патроном Боцмана. И от обнимашек со спонсором розовых поросят. И от обнимашек с заказчиком гнилой бигусятины. И от обнимашек с главой мусоров, арестовывавших тех, кто выходил с пикетами против зелени.
Примите душ, Ирина. Санитарный. Вы сегодня обнимались с тем, кто в четыре руки с Коломойским посадил сраного клоуна в кресло Президента страны, а сраного уклониста – на пост Верховного главнокомандующего. Примите душ, Ирина. Мощный. Такой, чтоб смыл всех подцепленных сегодня мандовошек. Примите душ, Ирина, и не жалейте дуста. Пусть лучше воняет дустом, чем тем, во что вы измазались сегодня.
Резюмирую. После событий 2019 любая политическая сила, у которой в союзниках окажется Аваков, – это «Слуга народа». Даже если на ней написаны другие буквы. Потому что если политическая сила выглядит, как союзник Авакова, ходит, как союзник Авакова, и крякает, как союзник Авакова, – то это и есть сборище лицемеров, подлецов, лжецов, воров, жлобов и чертей. Т.е. «Слуга народа», где ложь им подлость везде, даже в каждом слове названия.
Светлана Самборска

P.S.
На цій фото є не лише Олексій Гончаренко і ми, але й Зеленський і Єрмак. Тому можна починати нову серію дебатів про фотографії.
А якщо серйозно, то ми вступаємо в буремну політичну осінь. Росія — ворог. Путін- вбивця, який аж ніяк не змінив своїх політичних планів щодо України. Демократичні сили мають об’єднатися , аби протистояти РФ і зберегти Україну. Об’єднатися навколо принципів. З принциповими, а не безпринципними. Історія з ПП 2 доводить, що навіть наші стратегічні партнери максимум , висловлять занепокоєння. А дії Банкової свідчать, що вони готові влити мільйони корупційних гривень для створення нових і нових політичних проєктів, аби тільки ще більше роздробити демократичний табір. І , на жаль, амбіції деяких політиків радо підігрують цим планам.
На Банковій — невігласи, інфантили, пострадянські совки і зрадники. Які зараз ховають кінці в воду у справі вагнерівців.
Зеленський і Аваков безпосередньо причетні до того, що зламали життя Ріфу і Юлі. І тільки наша партія захищала їх на судах, більшість фейсбучних моралістів я там не бачила. Так само, як і не було їх з нами на Донбасі, в 50 окрузі , де ми вели агітацію за Юлю Кузьменко як кандидата в депутати . Й щодо історії з Ріфом і Юлею, то не було жодної сесійної п’ятниці , жодної години запитань до уряду, коли б ми публічно і непублічно не задавали цих питань і не боролися.
Ну а ми принагідно запитали в пана Авакова , чому ж це поліція почала помічати п’яних депутатів від слуг лише за місяць до відставки. Ну й не тільки про це.
Нацжон з їх свинками і підігруючу їм одну дуже патріотичну партію теж не забули:)
Життя точно не чорно біле. Україна понад усе.
А що за ґвалт стосовно фото? І вже цілу конспірологію вибудували на тему «ЄС і НФ об’єднуються», а потім на цю тему ще й пересваритися встигли. То я пропоную трохи охолонути: це всього лише фотографія. І разом БПП і НФ лише позують до фотографії.
.
Невже після кожного фото треба публікувати довгі пояснення та спростування? Просто вчімося читати тексти. Навіть найкоротші: «БПП і НФ знову разом». БПП більшетне існує. Це об’єднання частково виправдало себе в 2014-15, а з часом союзнички ставали обузою та дискредитацією. Тому нині маємо зовсім нову партію ЄС. І самого Народного Фронту нині фактично не існує. Зайдіть на їхній сайт. Там у рубриці «основні новини» лише повідомлення про А.Яценюка персонально, а в партійних новинах та фотогалереї останні датуються ще часом, коли НФ був у парламенті.
.
А чи доцільно нині знову спробувати увійти в ту саму річку, особливо з такими персонажами із того фото, як Аваков і Гройсман (тут нині ще одна партійка, а до БПП він належав ще ой, як давно), для мене питання складне. З цими двома, думаю, точно ні. А з Яценюком і залишками його партії? Не готовий виносити якийсь вердикт. Але навіть чисто технічно такий альянс доречним не вважаю. Активні члени НФ у своїй конструктивній частині й так або влився в ЄС, або розійшлися по ветеранських і громадських організаціях, де переважно співпрацюють з партією Порошенка. Питання персонально Яценюка? Тут складніше. Але й якихось передумов для дискусії нема. Для цього маємо, як мінімум, побачити спільне фото Петра Порошенка та Арсенія Петровича й почути про якісь консультації.
А люди, які сфотографувалися разом на форумі… У них своя історія стосунків. І добра й погана.
.
Зрештою, ви б побачили, як дружньо спілкуються в закритих кулуарах ті, хто на людях демонструють непримиренну ворожнечу. Тут хоч чесніше. І доречно Iryna Gerashchenko деяким моралізаторам нагадала, що перед тим, як зараз кричати єхидно «Чи Аваков уже не чорт?», — варто було в попередній період повиходити під суди за Антоненка чи підтримати Юлю Кузьменко на виборах.
Ще раз: не будуймо конспірологій. Це тільки забавне фото, на яке учасники мають право (хоча я з деким і не став би поруч, хоча це взаємно). А от лідерам доводиться бути в таких ситуаціях обачнішими. Будь-яка знимка Порошенка в компанії несподіваних персон дійсно може викликати шквал обговорень. Хоча знову ж, найімовірніше, це буде буря в склянці води.
Поделиться:
Загрузка...