О чем молчит президент

81
Какая лапуля у нас все же президент. Он молчит о том почему соврал про переезд на госдачу и почему его окружение нарушают вместе с ним нарушают ПДД.
Молчит он и о росте заболевших короновирусом в Украине, о скандале с Ермаком, о протестах в Беларуси, о том, что без тендера пилятся деньги на дороги, которые тупо берут из спецфонда по борьбе с COVID-19, но зато активно пытается пиариться на том, за что президент, согласно его полномочиям, не отвечает. Например на мостах. Это так… забавно. Я правда ждал, что он напишет ещё и то, что взял стройку под личный контроль. Но раз там идёт стройка, то значит не брал. ))
А ещё возникает ощущение, что до Зе никто ничего не строил в Украине. Осталось выяснить, как мы вообще жили без его фоточек и видосиков. Все, как в совковой присказке — Вот и закончилося лето, спасибо Зеленскому за это.
PS Лучший комент под постом Зеленского:
«Мост это здорово!!! И какое небо голубое!!!! К вашему приезду заводы фильтры включили, а то б заднего плана не было бы видно.»

За все несе відповідальність тільки одна людина, яка з початку грала х… на роялі, а потім йому здалось, що він може бути президентом.
Те, що каже Кравчук та Фокін про Крим, подачу туди води, про те, що запрошують керівників окупаційних адміністрацій в Київ та проголошують, що вони самі туди готові їхати, це все говорять не вони, це говорить президент Зеленський.
Просто для цього обрали «правильних спікерів», які повинні ретранслювати думку президента, яку він сам не хоче говорити.
Він хоче стріляти з лука, їздити на мости, сварити дрібних чиновників, бігати через фонтан, купатись в морі в червоних труселях, виступати на відкритті шкіл та садочків. Він хоче розважатись та розважати виборців. Він хоче бути шоуменом та гарно проводити життя.
Але треба щось казати про війну, та і страшно дратувати Путіна, тому обирають таких як Кравчук та Фокін, щоб вони на себе перебрали весь негатив. А позитив діставався тільки президенту.
Але саме Зеленський несе за все відповідальність, за Кравчука та те, що він каже, за економічне падіння, за погану боротьбу з коронавірусом, за те, що не припинив війну, як обіцяв, за кварталівців в раді та в кабміні, за те, що міжнародні партнери припинили нас підтримувати як за

Петро Порошенко

.

Але не все так легко, як йому здається, за кожен крок доведеться відповідати. Ніхто не дасть руйнувати країну та грати в сепаратні домовленості з Кремлем.
Поделиться:
Загрузка...